Połącz się z nami

Julia Wieniawa komentuje debiut nowej dziewczyny Królikowskiego! Nie przebiera w słowach!

News

Julia Wieniawa komentuje debiut nowej dziewczyny Królikowskiego! Nie przebiera w słowach!


Julia Wieniawie w wywiadzie dla jednego z portali plotkarskich wyznała, że szkoda jej nowej ukochanej byłego partnera Antka Królikowskiego. Co miała dokładnie na myśli?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się w listopadzie ubiegłego roku. Mimo, że ich związek rozpadł się stosunkowo niedawno, to obydwoje zdążyli już ułożyć sobie życie na nowo. Aktorka spotyka się aktualnie z o 15 lat starszym muzykiem z „Afromental” Baronem, a Antek zakochał się w prawniczce Kasi Dąbrowskiej, która z show- biznesem niewiele ma wspólnego.

View this post on Instagram

WE ROCK ?

A post shared by ?????????? ??????-????? (@alekbaron) on

Ostatnio była para pojawiła się na tej samej imprezie, festiwalu Off Camera w Krakowie. Julia wybrała się tam sama, natomiast Antek przyprowadził ze sobą Kasię. Debiut nowej dziewczyny aktora został szeroko komentowany przez media, zarzucając prawniczce onieśmielenie i zdezorientowanie całą tą sytuacją. Twierdzono, że show- biznesowe wyjścia peszą dziewczynę Królikowskiego.

View this post on Instagram

#wężewsamolocie ???

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

W wywiadzie dla Jastrząbpost.pl, Julia Wieniawa odniosła się do ostatniej imprezy. Zapytana, czy spotkała się ze swoim byłym partnerem odpowiedziała:

„Nie rozmawiałam z nim, bo ja przyszłam punktualnie, a Antek się spóźnił, więc się z nim minęłam”.

Aktorka skomentowała również, powstałe w mediach plotki o tym, że obecna partnerka Antka jest wciąż porównywana do Wieniawy:

„Strasznie mi przykro i współczuję jej”podsumowała krótko Wieniawa.

Musimy przyznać, że nie takiej odpowiedzi się spodziewaliśmy. Swoją wypowiedzią Julią wbiła szpilę swojemu byłemu partnerowi zarzucając mu „spóźnialstwo”, a z jego partnerki robiąc ofiarę.

Czy panie będą miały przyjemność się poznać i polubić?

Cały wywiad można obejrzeć tutaj:

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry