Połącz się z nami

Julia Wieniawa nagrała Hot16Challenge! Fani aktorki domagają się płyty!

Julia Wieniawa

Rozrywka

Julia Wieniawa nagrała Hot16Challenge! Fani aktorki domagają się płyty!

Julia Wieniawa dołączyła do grona gwiazd, które nagrały swoje „szesnastki”. Można się było tego spodziewać, że w końcu i ją ktoś nominuje. Jak się okazuje, aktorka na tyle dobrze poradziła sobie z tym wyzwaniem, że jej fani domagają się, aby w końcu nagrała dla nich płytę! Posłuchajcie! Julia Wieniawa nagrała Hot16Challenge!

Hot16Challenge stał się na tyle popularny w naszym kraju, że to wyzwanie podejmuje coraz więcej gwiazd. Początkowo miał być skierowany tylko i wyłącznie do raperów, jednak cała akcja nabrała tak dużego rozpędu, że przed mikrofonem stają osoby nie tylko niezwiązane z rapem, ale również te, które nie mają do czynienia z muzyką.

Udział w wyzwaniu wzięło mnóstwo artystów, aktorów, dziennikarzy, czy nawet polityków. O swoją własną „szesnastkę” pokusił się nawet prezydent Andrzej Duda. W sieci niemal codziennie pojawiają się nowe nagrania gwiazd, które podejmują wyzwanie, a następnie nominują siebie nawzajem. Akcja została zorganizowana, aby wesprzeć walkę służb medycznych z pandemią koronawirusa.

Julia Wieniawa nagrała Hot16Challenge!

Hot16Challenge w wykonaniu Julii Wieniawy był tylko kwestią czasu. Aktorka została nominowana do wykonania „szesnastki” przez Wersow, czyli Weronikę Sowę. W swoim wykonie Julka nawiązała do „Tańca z Gwiazdami”, który został przerwany z powodu pandemii, ale możemy również usłyszeć nawiązanie do jej własnego singla „Nie Muszę”, który wydała w 2018 roku.

Julka nominowała Macieja Musiałowskiego, Jessicę Mercedes, Adama Zdrójkowskiego, Katarzynę Zielińską, oraz Michele Obame i Kanye Westa! Posłuchajcie!

Pod postem, który udostępniła Julia na Instagramie, pojawiły się tysiące komentarzy od jej fanów. W wielu z nich możemy przeczytać, że Julka powinna zająć się muzyką, bo wychodzi jej to całkiem nieźle:

„Sztos to jest 🔥 rob muzę!!!”

„Wszechstronnie uzdolniona kobieto… rób dla nas muze!🙌”

„To jest po prostu dobre! Naprawdę jedna z lepszych szesnastek!”

„Moja ziomalkaaaaa😍😍😍 ruszam z petycją i zbieram podpisy „Wieniawa rób muze!!!!!” ❤️”

A Wam, jak podoba się „szesnastka” Julii Wieniawy? Kupilibyście jej płytę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry