Połącz się z nami

Julia Wieniawa o akceptacji swoich wad i zalet!

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa o akceptacji swoich wad i zalet!

Julia Wieniawa o akceptacji swoich wad i zalet! Młoda artystka po raz kolejny pokusiła się na mądry wpis dający wiele do myślenie. Zobaczcie jej najnowsze przemyślenia o samoakceptacji!

View this post on Instagram

Oczyszczenie. #waterceremony 🙏🏼✨

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o kolejnym zajęciu Julii Wieniawy, która przebywa obecnie na Bali odpoczywając aktywnie podczas obozu jogi.Tym razem Julia poinformowała swoich fanów o najnowszym zajęciu, którego spróbowała. Mowa o surfowaniu. Młoda artystka, miłośniczka jogi, stwierdziła jednak, że surfowanie nie będzie jej ulubionym sportem – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
W dniu wczorajszym informowaliśmy Was również, że kiedy pojawi się kolejna relacja Julii będziemy Was o tym informować. Nie spodziewaliśmy się, że nastąpi to tak szybko, bo już dziś!

View this post on Instagram

Find your inner peace 🙏🏼 #yogagirl

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa o akceptacji swoich wad i zalet!

Julia podzieliła się z fanami trzema nowymi fotografiami. Wszystkie trzy, pokazują artystkę ćwiczącą jogę na pięknym tle, bujnej roślinności Bali.
Aktorka podzieliła się momentem, który towarzyszy jej podczas każdego poranka:

„Przez ostatnie dni moje poranki wyglądają tak🧘🏽‍♀️ Cieszę się ze swoich postępów w praktyce, ale w jodze nie chodzi tylko o rozciągnięcie i poprawne wykonanie asan.”

Julia poruszyła temat akceptacji. Jak powszechnie wiadomo temat samoakceptacji jest bardzo istotny. Samoakceptacja to nic innego jak akceptowanie siebie z niedoskonałościami i brakiem obaw przed ich ujawnieniem. Co ciekawsze, brak akceptacji samego siebie wiąże się zarówno z zawyżoną bądź zaniżoną samooceną.
Ta pierwsza to przymus, w którym musimy utrzymywać pozytywny obraz siebie. Zaniżona natomiast jest skutkiem poczucia winy czy poczuciem niedoskonałości w odniesieniu do przyjętego ideału własnego ja.

Wieniawa kontynuowała swój post:

„Najważniejsza jest akceptacja siebie, swoich wad i zalet, a także poświęcanie czasu tylko sobie. A co Wam sprawia przyjemność i daje wewnętrzny spokój? ☀️”

Aktorka podkreśliła istotę akceptacji swoich wad i zalet. Zwróciła również uwagę, że powinniśmy znaleźć w życiu coś, co będziemy robić tylko dla siebie – da nam to wówczas poczucie przyjemności i wewnętrznego spokoju.

Zgadzamy się z Julią w 100% ! A Wy, potraficie odpowiedzieć Julii na zadane przez nią pytanie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry