Połącz się z nami

Julia Wieniawa odpowiedziała na uszczypliwe wpisy o jej kosmetykach – padły mocne słowa!

Julia Wieniawa odpowiedziała

Moda i uroda

Julia Wieniawa odpowiedziała na uszczypliwe wpisy o jej kosmetykach – padły mocne słowa!

Julia Wieniawa odpowiedziała na wpisy dotyczące jej najnowszych kosmetyków. Warto wspomnieć, że na dniach jedna z youtuberek mocno je skrytykowała. Czy to właśnie do niej były skierowane słowa aktorki?

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najzdolniejszych, wszechstronnych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Julia świetnie radzi sobie w show-biznesie, nie osiada na laurach i prężnie się rozwija. W pełni wykorzystuje swój potencjał i rozpoczyna coraz to nowe projekty. Oprócz talentu aktorskiego i wokalnego, Wieniawa ma również umiejętności taneczne, które możemy obserwować w „Tańcu z gwiazdami”. Na dniach miała miejsce również premiera jej marki kosmetycznej – Jusee Cosmetics.

Julia Wieniawa odpowiedziała na uszczypliwe wpisy o jej kosmetykach!

Na dniach miała miejsce premiera Jusee Cosmetics, czyli kosmetyków do makijażu od Julii Wieniawy. Zainteresowanie produktami było tak ogromne, że cały asortyment wyprzedał się w zaledwie kilka minut, a już po 3 minutach serwery strony padły. Warto wspomnieć, że produkty Jusee Cosmetics są przyjazne dla zwierząt i w pełni wegańskie. W ofercie znajdziemy tusz do rzęs, pomadki oraz wiele wariantów zestawów. Szczegóły na temat kosmetyków Julii oraz ich ceny znajdziecie TUTAJ.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje kosmetyków. Jedna z youtuberek nagrała film o produktach Jusee.

„Początkowo byłam pełna entuzjazmu, bo liczyłam na coś naprawdę powalającego. Choćbym chciała, to nie mogę! Nigdy mi się tak źle nie malowało rzęs. Są one posklejane” powiedziała o tuszu do rzęs.

Pomadki Julii również otrzymały nieprzychylną opinię:

Coś mnie drapie. Przepiękny jest ten kolor, ale malując usta poczułam lekkie drapanie. Coś tam szoruje po moich ustach i widzę na pomadce malutkie kuleczki, które najwyraźniej są ostre. To bolało podczas malowania ust– skomentowała recenzentka kosmetyków Jusee.

Julia postanowiła wreszcie odnieść się do komentarzy dotyczących swoich produktów. Na swoim Instagramie zamieściła wymowną relację. Poinformowała, że jest po całym dniu prób i masażu, a jej tusz wciąż wygląda nienagannie.

„Jestem po całym dniu prób tanecznych i półgodzinnym masażu, co chyba widać i chciałam wam powiedzieć, że mój tusz się nie osypał, b*tches” – powiedziała z przekorą Julia.

Testowaliście kosmetyki Julii Wieniawy? Co o nich myslicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry