Połącz się z nami

Julia Wieniawa otrzymała nagrodę Kobieta Roku Glamour!

Julia Wieniawa otrzymała nagrodę

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa otrzymała nagrodę Kobieta Roku Glamour!

Julia Wieniawa otrzymała nagrodę Kobieta Roku Glamour! Nie da się ukryć, że aktorka jest obecnie niezwykle rozchwytywana, a lista jej sukcesów stale rośnie.

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show biznesu, najbardziej rozchwytywana aktorka i niezwykle utalentowana kobieta. Urodziła się 23 grudnia 1998 roku. Nie da się ukryć, że największą popularność zyskała wcielając się w rolę Pauli w serialu „Rodzinka.pl”. Julię mogliśmy również oglądać w hitowym serialu „Zawsze warto”,  u boku Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati. Wieniawa ma na swoim koncie również wiele ról kinowych. Wystąpiła m.in. w „Kobietach mafii” Patryka Vege, „Jak poślubić milionera” oraz w pierwszym polskim horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Lista produkcji, w których Julia wzięła udział jest naprawdę imponująca.

Warto wspomnieć również o życiu uczuciowym Julii. Niegdyś aktorka tworzyła jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie. Mowa tu o relacji z Antkiem Królikowskim. Po czasie ich związek się rozpadł, a aktorka związała się z muzykiem Baronem. Co ciekawe, w ostatnich miesiącach do sieci wyciekły romantyczne zdjęcia aktorki w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Zobacz: Wieniawa potwierdziła swój związek z Rozbickim? Jej słowa nie pozostawiają złudzeń!

Julia Wieniawa otrzymała nagrodę Kobieta Roku Glamour!

Wszechstronnie utalentowana Julia nie zatrzymuje się ani na moment i prężnie rozwija karierę. Nie tak dawno miała miejsce premiera kosmetyków Julii Jusee Cosmetics. Ponadto, w ubiegłym tygodniu aktorka brała udział w finale „Tańca z gwiazdami”, w którym zajęła 2. miejsce. Julia słynie również ze swoich oryginalnych i odważnych stylizacji, co zostało docenione. Okazuje się, że Wieniawa otrzymała nagrodę Kobiety Roku Glamour w kategorii Styl. Julia poinformowała o kolejnym sukcesie za pośrednictwem Instagrama, gdzie dodatkowo wsparła protestujące kobiety.

„Dzisiaj otrzymałam nagrodę Kobiety Roku Glamour w kategorii „Styl” za odwagę mówienia tego co myślę i stawania w obronie mniejszości.
To ogromne wyróżnienie i bardzo za nie dziękuję… ale wiecie co? Dziś każda kobieta walczącą o swoje prawa zasługuje na takie miano- Kobiety Roku!!! Jesteśmy silne, odważne i piękne! Jestem z nas dumna! ✊🏼⚡️🖤”
– napisała Julia.

Gratulujemy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry