Połącz się z nami

Julia Wieniawa skomentowała koniec Rodzinki.pl: „to takie nieeleganckie”

Julia Wieniawa skomentowała

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa skomentowała koniec Rodzinki.pl: „to takie nieeleganckie”

Julia Wieniawa skomentowała koniec serialu „Rodzinka.pl”. Aktorka nie ukrywała wzruszenia jak i goryczy, ponieważ o zakończeniu produkcji dowiedziała się z… Instagrama Gosi Kożuchowskiej.

Pod koniec lutego media obiegła informacja o zakończeniu produkcji słynnego serialu „Rodzinka.pl”, który niewątpliwie był wielkim sukcesem Telewizji Polskiej. Okazuje się, że obsada nie spodziewała się takiej decyzji.

Julia Wieniawa skomentowała koniec Rodzinki.pl

Kiedy Julia dowiedziała się o zakończeniu produkcji, nie kryła wzruszenia:

„Moi Kochani, piszę dziś do Was ze smutną informacją. Po 10 wspaniałych latach to już niestety koniec produkcji serialu „Rodzinka.pl”. Łamie mi się serce, bo to właśnie od tego serialu zaczęła się moja przygoda z aktorstwem” – napisała Wieniawa.

Okazuje się, że jedną z pierwszych osób, które przekazały tą informację do mediów była Małgorzata Kożuchowska. Co ciekawe, to właśnie z jej Instagrama Julia dowiedziała się o końcu serialu.

Na ramówce Polsatu Julia udzieliła wywiadu dotyczącego „Rodzinki.pl”. Zdradziła, że nie otrzymała nawet żadnego maila informującego o końcu serialu. Powiedziała:

„Jeżeli chodzi o „Rodzinkę”, ja się dowiedziałam z Isntagrama Gosi Kożuchowskiej, potem zadzwonił do mnie jeden z portali plotkarskich, zapytać, czy to prawda. Trochę mi było przykro, bo byliśmy wspaniałą ekipą. Ta ekipa się nie zmieniała. Operatorzy, dźwiękowcy, reżyser, obsada. I z dnia na dzień stwierdzili w trakcie kręcenia 16. sezonu, że usuwają ten serial i zdemontowali całą scenografię i nie zdążyłam się pożegnać z tą scenografią, aż mi się łezka kręci w oku. Szkoda. Mam sentyment i zawsze będę miała sentyment do tego serialu, bo się wychowałam i dorastałam na oczach widzów „Rodzinki.pl”.

Ponadto aktorka poinformowała w jaki sposób reszta obsady dowiedziała się o zaprzestaniu produkcji:

„Nie chcę nic tutaj mówić, ale trochę to takie nieeleganckie było, że nawet nie dostałam oficjalnego maila. Wiktorią Gąsiewska też, Olga Kalicka też. Dopiero po fakcie dostałyśmy wiadomość, że będzie spotkanie, na którym podziękują nam za to 10 lat, ale akurat nikt nie mógł przyjść, bo wszyscy pracują, bo dwa dni przed się nie zaprasza na takie rzeczy”.

Będziecie tęsknić za nowymi odcinkami serialu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry