Julia Wieniawa sprzedała swoje udziały w Jusee – aktorka wyjaśniła, dlaczego!

15 listopada 2021
Przez: : MC

Julia Wieniawa nie tak dawno ochoczo promowała markę kosmetyków Jusee, których była współwłaścicielką. Jak się okazuje, to już przeszłość, a aktorka zdecydowała się na sprzedaż swoich udziałów. Wiemy, dlaczego!

Kilka słów o Julii

Julia Wieniawa od lat utrzymuje czołową pozycję w polskim show biznesie. Utalentowana aktorka i piosenkarka nie spoczywa na laurach i stale rozwija swoją karierę. Przypomnijmy, że Julia największą rozpoznawalność zyskała występując w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcieliła się w Paulę. Niedługo później posypała się cała masa propozycji współpracy.

Zobacz także: Kosmetyki Jusee to plagiat?

Julia nie tylko świetnie radzi sobie w aktorstwie, ale również spełnia się muzycznie. Ponadto swój talent taneczny zaprezentowała występując w programie Taniec z Gwiazdami. Aktywnie działa również w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których współpracuje z licznymi firmami, a także prowadzi własną markę Lemiss.

Julia Wieniawa sprzedała swoje udziały w Jusee

We wrześniu ubiegłego roku do mediów dotarła informacja, że Julia Wieniawa rusza z własną marką wegańskich kosmetyków Jusee. Okazały się istnym hitem i masowo się wyprzedawały. Wszystko wskazywało, że kosmetyki od Julii to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Zobacz także: Kosmetyki Jusee – ile kosztują?

Jakiś czas temu z opisu Julii na Instagramie zniknęła informacja o kosmetykach Jusee. Z kolei na profilu marki kosmetyków zniknęło wspomnienie o Julii. Przez jakiś czas nie działała również oficjalna strona marki. Po czasie okazało się, że Julia Wieniawa sprzedała swoje udziały, a wszystko przez wizję, jaką miała na biznes. Różniła się bowiem od zamysłu pozostałych współwłaścicieli. W rozmowie z serwisem Pudelek wyjaśniła:

“Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały. To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię. Mimo wszystko cieszę się, że współtworzyłam podwaliny tej marki i bez względu na układ właścicielski życzę tej firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów. Tymczasem z ogromną pasją i miłością angażuję się w moją firmę Lemiss, którą współtworzę z moją przyjaciółką” – poinformowała Julia.

Julia Wieniawa odeszła od Jusee Cosmetics

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

źródło: Instagram Julii Wieniawy / Jusee, pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz