Połącz się z nami

Julia Wieniawa w kurtce Jakuba Buczyńskiego.

Moda i uroda

Julia Wieniawa w kurtce Jakuba Buczyńskiego.

Julia Wieniawa w kurtce Jakuba Buczyńskiego. Jego najnowszy projekt to zdecydowanie hit tego sezonu. Musicie to zobaczyć!

Julia to nie tylko niezwykła aktorka czy prezenterka telewizyjna, ale bardzo utalentowana piosenkarka. Każdy z jej singli okazuje się niezwykłym hitem i nie znika z czołówek list przebojów. Utwór „Nie muszę”, który zapowiadał debiutancki album Julii, na platformie „YouTube” może pochwalić się ogromną ilością wyświetleń – ma ich ponad 15 milionów! Reżyserem teledysku to tego utworu jest Paweł Fabjański.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pjwp4t3K-hc

Julia jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd na portalu Instagram. Obecnie obserwuje ją ponad 1,5 miliona osób! Co przyczyniło się do tego, że jest aktorką i piosenkarką z największą liczbą fanów w Polsce. Wieniawa chętnie dzieli się z internautami swoimi zdjęciami z życia codziennego i tymi z zawodowego. Pod jej fotkami możemy zobaczyć tysiące polubień i pozytywnych komentarzy.

Młodą gwiazdę mieliśmy okazję podziwiać w serialach takich jak: „Rodzinka.pl”, „Na wspólnej”, „W rytmie serca”, „Zawsze warto”, a także na wielkim ekranie. Julia zadebiutowała w filmach: „Kobiety mafii”, „Kobieta sukcesu”, „Sala samobójców. Hejter”.

Julia prezentowała również swój talent taneczny w popularnym programie rozrywkowym „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Stefano Tarazzino. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce telewizja Polsat w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników i ekipy programu zawiesiła edycję do jesiennej ramówki.

Julia Wieniawa w kurtce Jakuba Buczyńskiego.

Julia swoim nowym zakupem od projektanta Jakuba Buczyńskiego pochwaliła się fanom na InstaStory. Mowa o czarnej kurtce oversize z dużą, kolorową autorską aplikacją na plecach. Vinted katany wykonane są z materiałów z odzysku. Jakub chce tworzyć coś autentycznego i prawdziwego. Jego oryginalne i bardzo modne projekty z dnia na dzień zyskują na popularności. Julia Wieniawa w kurtce Jakuba Buczyńskiego wygląda obłędnie!

A Wam jak podoba się ta modowa perełka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry