Julia Wieniawa wydała oświadczenie w sprawie rozstania!

2 kwietnia 2024
Przez: : M.S.

Julia Wieniawa zamieściła na swoim profilu na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała o “rozstaniu”. Dla wielu jej fanów może to być spory szok!

Kariera Julii Wieniawy

Julia Wieniawa to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych, a co ważniejsze, najzdolniejszych młodych artystek w polskim show-biznesie. Nie da się ukryć, że czego się nie dotknie świetnie jej wychodzi.

Swoja karierę w polskim show-biznesie Julka rozpoczęła od występów w jednym z najbardziej lubianych polskich seriali – “Rodzinka.pl”, gdzie wcielała się w rolę charyzmatycznej Pauli, dziewczyny Kuby. Nie da się ukryć, że to właśnie udział w tym serialu otworzył młodej gwieździe drzwi do kariery. Warto jednak wspomnieć, że przed karierą telewizyjną, jako nastolatka występowała na deskach Teatru Muzycznego “Roma”.

W międzyczasie, Wieniawa próbowała również swoich sił jako piosenkarka. W 2015 roku wydała swój debiutancki singel “Co mi jest”, a rok później wraz z grupą Flirtini wydała utwór “Na zawsze”, który stał się sporym przebojem.

W 2017 roku Wieniawa podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax, gdzie wydała swój singel “Oddycham”, a później “Nie muszę”. W 2022 roku wraz z wytwórnią wydała album “Omamy”, który stał się sporym zaskoczeniem i spotkał się z wieloma słowami uznani wśród fanów i krytyków muzycznych.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa, SK:, , fot. AKPA

Oświadczenie Wieniawy w sprawie rozstania!

Niestety, aktualnie drogi Julii i wytwórni Kayax się rozchodzą, o czym piosenkarka poinformowała na swoim Instagramie. Wieniawa zamieściła na swoim profilu oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z wytwórnią. Podkreśliła, że zerwała umowę z wytwórnia w dniu dzisiejszym, czyli 2 kwietnia 2024 roku.

“Pragnę poinformować, że z dniem dzisiejszym rozwiązałam moją współpracę z wytwórnią KAYAX, tj. spółką Kayax Production & Publishing sp. z. o.o.” – poinformowała Wieniawa.

Młoda gwiazda nie podała powodu rozwiązania współpracy, jednak podkreśliła, że nie będzie komentowała oświadczenie, które skierowała do KAYAXU. Ponadto, zaznaczyła, żeby w tej sprawie swoje pytania kierować do jej pełnomocnika, Mecenasa Marcina Marcinkiewicza:

Nie będę komentowała skierowanego przeze mnie do KAYAX oświadczenie o rozwiązaniu współpracy, w tej sprawie proszę o kontakt bezpośrednio z moim pełnomocnikiem, Mecenasem Marcinem Marcinkiewiczem.” – zaznaczyła Julia.

Wieniawa zapowiedziała, że wyda jeszcze jedno oświadczenie odnośnie jej współpracy z wytwórnią KAYAX:

“Odnośnie do mojej współpracy z KAYAX wydane zostanie oddzielne oświadczenie”– zapewniła.

Biorąc pod uwagę wydźwięki powyższego oświadczenia, można domyślać się, że zakończenie współpracy z KAYAXEM nie należy do przyjemnych.

Warto wspomnieć, że współpracę z KAYAXEM w ostatnim czasie rozwiązała także Kayah.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa wylądowała na wózku inwalidzkim!

Źródło: Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej