Połącz się z nami

Julia Wieniawa zdradziła, czego boi się w „Tańcu z gwiazdami”

Julia Wieniawa

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa zdradziła, czego boi się w „Tańcu z gwiazdami”

Julia Wieniawa zdradziła swoje obawy związane z występem w programie „Taniec z gwiazdami”. Czy młoda aktorka boi się krytyki?

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku. Jest aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną oraz celebrytką. Debiutowała w występach scenicznych w Teatrze Muzycznym „Roma”. Natomiast największą popularność zawdzięcza jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”, w którym występuje już od 2012 roku. Warto zauważyć jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. O Julii ponownie zrobiło się głośno, kiedy ogłoszono, że wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Julia Wieniawa zdradziła swoje obawy związane z „Tańcem z gwiazdami”

6 marca rozpoczyna się najnowszy sezon „Tańca z gwiazdami”. Jedną z najpopularniejszych uczestniczek, z którą wiązane są wielkie nadzieje taneczne jest Julia Wieniawa. Wystąpi w parze ze Stafanem Terrazzino. Od kilku tygodni trwają intensywne treningi. Aktorka wielokrotnie zdawała z nich relacje na swoim Instagramie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Na pytanie czy boi się krytyki, Julia odpowiedziała, że lubi konstruktywną krytykę, ponieważ motywuje ją do działania. Ponadto, każde rady jurorów na pewno weźmie sobie do serca. Aktorka wspomniała również, że nie przejmuje się kamerą oraz ogromną widownią przed telewizorami. Wieniawa największe obawy wiąże z publicznością oglądającą występy na żywo, ponieważ będą mogli wychwycić każdy szczegół występu.

„Mam strach przed konfrontacją z ludźmi na żywo. To jest nawet gorsze niż sama kamera” – dodała.

Będziecie kibicować Julii Wieniawie podczas występów w „Tańcu z gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry