Julia Wieniawa zdradziła swój sekret na świetlistą cerę. To cenna rada, którą warto znać!

11 września 2021
Przez: : MC

Julia Wieniawa nie od dziś zachwyca swoją nieskazitelną cerą. W odpowiedzi na liczne pytania internautów, aktorka zdradziła swój sposób na tak świetlistą i gładką cerę.

Życie zawodowe i prywatne

Julia Wieniawa to obecnie jedna z największych polskich gwiazd. Popularność zyskała głównie dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Następnie jej kariera wystrzeliła jak z procy! Utalentowana aktorka pojawiła się w wielu serialach i filmach, takich jak Zawsze warto czy Kobiety mafii. Ponadto na swoim koncie ma także liczne role teatralne. Aktorstwo to jednak nie jedyny talent Julii. Młoda gwiazda rozwija się również muzycznie, a także świetnie radzi sobie w biznesie. Jest bowiem właścicielką świetnie prosperujących marek – Jusee i Lemiss. To jednak nie koniec! Julia podczas występów w Tańcu z Gwiazdami pokazała, że na parkiecie radzi sobie równie dobrze.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Julia tworzy szczęśliwy związek z Nikodemem Rozbickim. Internauci ochoczo śledzą losy pary w mediach społecznościowych, w których znajdziemy liczne relacje z ich podróży.

Zobacz także: Julia Wieniawa w czarnych włosach – jest nie do poznania

Julia Wieniawa zdradziła sekret swojej cery

Julia jest niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Wielokrotnie zachwyciła również swoimi niebanalnymi stylizacjami i makijażami. Liczne grono internautów zwróciło także uwagę na świetlistą i nieskazitelną cerę Julii. Wreszcie aktorka zdradziła swój sposób na dbanie o swoją cerę. Jak się okazuje, kluczem do promiennej cery jest sok z selera, który Julia regularnie pije.

“Cały sekret tkwi w soku z selera. Ja się staram pić regularnie” – wyznała.

Co więcej, Julia poradziła, aby taki sok pić na czczo, pół godziny przed pierwszym posiłkiem. To zapewni jeszcze większe i lepsze efekty.

Julia Wieniawa pije sok z selera

Warto dodać, że sok z selera to prawdziwa bomba witaminowa. Ponadto działa przeciwzapalnie, korzystnie wpływa na odporność, przyspiesza przemianę materii i wspiera przyswajanie składników odżywczych z pożywienia. W składzie takiego soku znajdziemy m.in. cynk, żelazo, flawonoidy i witaminę C.

Skorzystacie z rady Julii?

źródło: Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej