Połącz się z nami

Julia Wieniawa znowu zachwyciła – aktorka wygląda z balkonu, mając na sobie jedynie…

Julia Wieniawa w stroju kąpielowym

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa znowu zachwyciła – aktorka wygląda z balkonu, mając na sobie jedynie…

Julia Wieniawa po raz kolejny w tym roku udała się w podróż. Tym razem bez swojego chłopaka, a z przyjaciółkami. Dziewczęta spędzają rajski urlop w słonecznych Włoszech. Najnowsze kadry z luksusowej willi z pewnością Was zachwycą. Koniecznie zobaczcie!

Kariera

Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa to obecnie czołowa polska gwiazda. Przypomnijmy, że sławę przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Następnie pojawiły się kolejne propozycje ról, jak i udział w Tańcu z gwiazdami, w którym doszła do samego finału. Ponadto Julia prężnie działa w mediach społecznościowych, gdzie przeprowadza liczne kampanie reklamowe oraz współpracuje z wieloma firmami. Sprawdza się również w roli bizneswoman, bowiem jest właścicielką dwóch prężnie rozwijających się marek – wegańskich kosmetyków Jusee oraz strojów do ćwiczeń Lemiss.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również życie prywatne aktorki. Gwiazda tworzy udany związek z aktorem Nikodemem Rozbickim, z którym zna się od wielu lat. Zarówno fani Julki jak i Niko z zapartym tchem śledzą ich losy, obserwując ich profile w mediach społecznościowych i zachwycając się wspólnymi zdjęciami.

Zobacz także: Julia Wieniawa w sukience od Maffashion

Julia Wieniawa we Włoszech

Nie tak dawno Julia publikowała zdjęcia i relacje ze słonecznej Grecji, gdzie wyjechała wraz ze swoim partnerem. Wcześniej odwiedzili również Zanzibar i Egipt. Aktorka uwielbia podróżować, więc postanowiła po raz kolejny opuścić kraj, tym razem zmierzając w stronę Włoch. To właśnie do słonecznej Italii wybrała się Julia wraz z przyjaciółkami.

Najnowszy post na Instagramie z luksusowej wilii w Capri zachwycił internautów. Aktorka pozuje bowiem w samym stroju kąpielowym, prężąc swoje ciało na balkonie. Tylko spójrzcie!

Pod najnowszym postem Julii nie mogło zabraknąć komentarzy od zachwyconych internautów:

„Uaa cudnie 🔥❤️”

„Pięknie wyglądasz 😍”

„Boskie zdjęcia!” – czytamy pod zdjęciami.

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Julki? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Juliawieniawa

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry