Połącz się z nami

Julia z „Hotel Paradise” sporo odsłoniła! Co za ciało…

julia z hotel paradise

Moda i uroda

Julia z „Hotel Paradise” sporo odsłoniła! Co za ciało…

Jedna z uczestniczek popularnego reality-show opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie. Julia z „Hotel Paradise” sporo odsłoniła.

Widzowie stacji TVN7 od trzech tygodni z zaciekawieniem oglądać mogą najnowsze odcinki kolejnej edycji „Hotel Paradise”. Nie da się ukryć, że reality-show, do którego zgłaszają się singielki oraz single żądni miłości, wzbudza ogromne zainteresowanie. Mieszkańcy rajskiego hotelu z każdym dniem dają się coraz lepiej poznawać i chętniej otwierają się na nowe znajomości.

Jedną z uczestniczek drugiej edycji „Hotel Paradise” jest między innymi Julia Skrodzka. Dziewczyna dołączyła do pozostałych mieszkańców rajskiego hotelu dopiero po kilku dniach, ale pojawienie się Julii w reality-show wywołało wśród uczestników wiele emocji. Piękna 23-latla zrobiła ogromne na Kamilu, z którym obecnie tworzy parę. Czy ta dwójka ma szansę na prawdziwe uczucie? Czy dotrwają do finału i wygrają główną nagrodę? O tym widzowie TVN7 przekonają się już niebawem.

Julia z „Hotel Paradise” sporo odsłoniła

Julia Skrodzka to jedna z mieszkanek rajskiego hotelu, która wciąż ma szansę na finał. Jak wiadomo, odcinki, które aktualnie oglądają widzowie, nagrywane były z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, dlatego uczestnicy „Hotelu Paradise” są już w Polsce. Chociaż nikt z nich nie może zdradzać, jak potoczyły się ich losy w programie, mieszkańcy rajskiego hotelu są bardzo aktywni w sieci, dzięki czemu są w stałym kontakcie z fanami reality-show.

Z dnia na dzień uczestnicy „Hotel Paradise” są coraz bardziej popularni, a widać to między innymi po ilości ich obserwatorów w sieci. Julię z „Hotel Paradise” śledzi już prawie 40 tys. followersów. 23-latka chętnie dzieli się z nimi zdjęciami, a ostatnie, jakie opublikowała, zdecydowanie należy do bardzo odważnych.

Julia pokazała swoim obserwatorom efekty sesji zdjęciowej, na której pozowała w mokrej koszulce, która podkreśliła jej kobiece kształty. Nic dziwnego, że pod zdjęciem Skrodzkiej pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów.

„Ale piękna kobieta”

„Odważnie”

„Petarda”

Nie da się ukryć, że odważna fotka Julii zrobiła wrażenie na jej fanach!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry