Połącz się z nami

Julia Zawadzka: [wiek, kim jest?, Czarek Jóźwik, Instagram]

Opisy gwiazd

Julia Zawadzka: [wiek, kim jest?, Czarek Jóźwik, Instagram]

Wszystko wskazuje na to, że Julia Zawadzka jest nową partnerką jednego z najbardziej znanych youtuberów w Polsce. Oczywiście chodzi nam tutaj o założyciela kanału Abstrachuje, który cieszy się dużą popularnością w rankingach polskiego Youtuba. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wiadomo na jej temat, koniecznie zerknijcie do artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez jula (@juliazawadzka__)

Julia Zawadzka: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Julia jest dużo młodsza od swojego partnera. Okazuje się, że dziewczyna ma dopiero 21 lat, a przypomnijmy, że gwiazda kanału Abstrachuje w tym roku obchodziła swoje 28. urodziny. Wielu fanów twórcy internetowego zauważyło tożsamość imion z poprzedniczką Zawadzkiej. Przypomnijmy, że Jóźwik wraz z blogerką modową Maffashion tworzył relacje przez długi czas. Ich rozstanie wywołało duże zdziwienie i było szeroko komentowane w mediach. Aktualnie jego ex partnerka powitała niedawno na świcie swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest aktor Sebastian Fabijański.

Julia Zawadzka: kim jest?

Okazuje się, że Julia prężnie działa w sieci, aby stać się rozpoznawalną influencerką. Bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się jej filmiki na TikToku. Oprócz tego, bierze udział w nagraniach na kanał Abstrachuje oraz Waksy. W związku z tym, że oba z nich cieszą się wielką popularnością wśród młodych ludzi, dziewczyna ma realne szanse, aby było o niej naprawdę głośno.

Julia Zawadzka i Czarek Jóźwik

Mimo, że niejednokrotnie wcielali się w role pary na Youtubie, do tej pory nigdy nie skomentowali relacji, która łączy ich w życiu prywatnym. Jakiś czas temu, w mediach społecznościowych Julii i Czarka pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych. Nie da się ukryć, że nie szczędzili tam sobie czułości, a romantyczny całus potwierdził przypuszczenia na temat łączącego ich uczucia.

Julia Zawadzka: Instagram

Dziewczyna Czarka Jóźwika prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @juliazawadzka__. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 33,5 tysiąca użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry