Julita Kaczyńska: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

4 listopada 2021
Przez: : KS

Julita Kaczyńska to jedna z najlepszych wokalistek w 12. edycji programu The Voice of Poland. Słowa te potwierdza etap, do którego udało jej się dojść w muzycznym show. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym!

Julita Kaczyńska: wiek

Z informacji, które możemy znaleźć na temat Julity w sieci, możemy dowiedzieć się, że ma 26 lat. Oprócz tego, artystka zdradziła, że jej miastem rodzinnym jest Łomża. Prywatnie to kochająca i szczęśliwa żona i mama. Jej córeczka Mia ma dwa lata.

Kobieta nie ukrywa, że jej postrzeganie życia i realizację celów zdecydowanie zmieniło macierzyństwo. Teraz dużo bardziej wykorzystuje wolne chwile oraz robi dużo więcej, niż kiedyś. To prawdziwy typ perfekcjonistki, czego jest w pełni świadoma.

Fakt, że stara się być perfekcyjną panią domu sprawia, że obowiązują tam określone zasady. Julita sama przyznaje, że na początku jej relacji z mężem, nawet on musiał się do nich przyporządkować, co nie było najłatwiejsze.

Julita Kaczyńska The Voice of Poland
Julita Kaczyńska The Voice of Poland 12

Zobacz także: Co wiadomo o Julii Stolpe z The Voice of Poland 12?

Julita Kaczyńska: The Voice of Poland

Okazuje się, że udział w 12. edycji The Voice of Poland to nie jedyna przygoda Julity związana z muzyką. Mianowicie, wokalistka ma na swoim koncie współpracę z raperami Sara i Fabiszem, z którymi śpiewa w duetach. Co więcej, występowała już na koncertach, festiwalach i w teledyskach.

Oprócz tego, artystka wraz ze znajomym prężnie pracuje nad wydaniem EP-ki. Bardzo chce, aby ludzie otworzyli się na jej muzykę i to, co chce im za jej pomocą przekazać.

Julita do programu The Voice of Poland 12 zgłosiła się, aby zwiększyć swoje szanse na karierę muzyczną oraz dotrzeć do większej liczby odbiorców. Plan ten realizuje w drużynie Tomsona i Barona.

Julita Kaczyńska: Instgaram

Uczestniczka The Voice of Poland 12 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kaczynska_julita. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej