Jurek Garrido: [wiek, Love Island, Instagram]

6 września 2021
Przez: : KS

Jurek Garrido to kolejny przystojniak, który pojawi się na Wyspie Miłości. Nie da się ukryć, że singiel zrobił ogromne wrażenie nie tylko na uczestniczkach Love Island, ale także fanach programu. Zanim na dobre rozgości się w willi, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Jurek Garrido: wiek

Widzowie zastanawiają się, ile lat ma przystojny brunet, który niewątpliwie namiesza w dotychczasowych parach w czwartej edycji programu Love Island. Otóż Jurek ma 23 lata. Z social mediów nowego uczestnika możemy natomiast dowiedzieć się, że na co dzień mieszka w Hiszpanii.

Co więcej, prowadząca program Karolina Gilon zdradziła, że płynie w nim hiszpańska krew. Jesteśmy przekonani, że o względy Jurka zapragnie zawalczyć niejedna Islanderka. To przystojny brunet o ciemnych oczach. Oczywiście, singiel może pochwalić się również nienaganną sylwetką.

Co ciekawe, w social mediach nowego uczestnika, możemy znaleźć zdjęcia, na których widać, że w przeszłości starował w biegach.

https://www.instagram.com/p/CSwp5-1MHMe/

Zobacz także: Co wiemy o Monice Zielińskiej z Love Island 4?

Jurek Garrido: Love Island. Wyspa miłości

Czwarta edycja Love Island. Wyspa miłości zaczęła się na początku września 2021 roku. Od tamtej pory telewidzowie niemal codziennie mają okazję śledzić wydarzenia, które mają miejsce w pięknej willi położonej w Hiszpanii.

Nowy singiel, którym okazał się być przystojny Jurek, wszedł do Love Island 4 w momencie, w którym nikt nie spodziewał się kolejnej osoby. Jednakże, po reakcji pozostałych uczestników, śmiało można stwierdzić, że naprawdę namiesza.

Jak myślicie, z którą uczestniczką singiel z hiszpańskimi korzeniami zechce stworzyć parę? Panowie na pewno nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Jurek Garido Karolina Gilon
Karolina Gilon i Jurek Garrido.

Jurek Garrido: Instagram

Jurek z Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jurek.garrido. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników tego serwisu. Jednakże, możemy być pewni, że po udziale w randkowym show programu, liczba obserwatorów chłopaka znacznie wzrośnie!

https://www.instagram.com/p/CTCxecuscQB/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej