Połącz się z nami

Justyna Gradek kusi w koronkowej bieliźnie! Zrobiło się gorąco!

Justyna Gradek

Moda i uroda

Justyna Gradek kusi w koronkowej bieliźnie! Zrobiło się gorąco!

Piękna modelka zachwyciła fanów kolejnym zdjęciem, które udostępniła w sieci. Justyna Gradek kusi w koronkowej bieliźnie.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Gradek. Internauci nie ukrywali swojego zachwytu nad ciałem i urodą modelki.

Justyna Gradek to z pewnością jedna z najpiękniejszych celebrytek polskiego show-biznesu. Sporą rozpoznawalność przyniosło jej bycie jedną z KSW Girls. Ostatecznie modelka z federacją współpracowała przez kilka lat.

Ostatnio głośno o Gradek zrobiło się także za sprawą związku z niemieckim projektantem Philippem Plainem. Chociaż para szumnie chwaliła się swoją miłością, a sam projektant nazywał Justynę swoją muzą, ostatecznie para rozstała się w dość burzliwych okolicznościach. Mimo że związek ze sławnym projektantem nie skończył się na modelki szczęśliwie, ostatecznie Gradek odnalazła miłość u boku zawodnika MMA – Karola Miśkiewicza. Zakochani do końca utrzymywali swój ślub w tajemnicy przed mediami. Gdy jednak w końcu Justyna pochwaliła się, że jest już mężatką, piękna i zmysłowa kreacja panny młodej wprost oczarowała jej fanów.

Justyna Gradek kusi w koronkowej bieliźnie!

27-letnia modelka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek nie tylko w granicach naszego kraju, ale również poza nimi.

Profil Gradek w mediach społecznościowych śledzi już ponad 610 tys. obserwatorów. Justyna chętnie dodaje na Instagram nowe zdjęcie, które w zdecydowanej większości dotyczą jej życia zawodowego. Nie oznacza to jednak, że Justyna nie pokazuje również odrobinę życia prywatnego. Raz na jakiś czas świeżo upieczona żona pokazuje swoim fanom zdjęcia ukazujące jej szczęśliwe małżeństwo.

Ostatnie zdjęcie pięknej modelki wywołało nieukrywany zachwyt internautów. Justyna dodała fotkę, na której prezentuje się w bardzo zmysłowym wydaniu. Zobaczcie sami. Justyna Gradek w koronkowej bieliźnie.

Pod najnowszym zdjęciem Gradek pojawiało się oczywiście wiele komentarzy zachwyconych obserwatorów Justyny.

„Super Justynka świetnie wyglądasz”

„Piękna jak zawsze 🤩”

„Wyglądasz pięknie, elegancko, zmysłowo Pięknie w jednym słowie NIEPRZEMYSŁOWO.”

A jak Wam podoba się nowe zdjęcie, na którym zobaczyć możemy Gradek w koronkowej bieliźnie? Nam zdecydowanie przypadło do gustu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry