Justyna Gradek o swoich operacjach plastycznych – wiemy, ile kosztowały!

10 listopada 2021
Przez: : MC

Justyna Gradek w szczerym wywiadzie opowiedziała o poszczególnych operacjach plastycznych. Zdradziła, co poprawiła w swojej urodzie i ile wydała na to pieniędzy. Zdobyła się również na szczere wyznanie związane z pewnością siebie.

Kilka słów o Justynie

Justyna Gradek to topowa polska modelka, która na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Pozowała dla najpopularniejszych światowych magazynów, a także spełniła się w roli tzw. KSW girl. Gwiazda ma również za sobą wiele dochodowych współpracy z luksusowymi markami. Ponadto Justyna świetnie sprawa się w roli influencerki i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi ponad milion osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Justyna w 2019 roku poślubiła Karola Miśkiewicza – zawodnika MMA.

Justyna Gradek o operacjach plastycznych

Justynie nie ukrywa, że wielokrotnie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W rozmowie z dziennikarzem serwisu pomponik.pl modelka zdecydowała się na serię szczerych wyznań. Okazuje się, że gwiazda nie tylko powiększyła biust, ale również skorygowała nos, lekko powiększyła usta oraz poddała się popularnemu w ostatnim czasie zabiegowi BBL, polegającemu na transplantacji tłuszczu z wybranych miejsc do pośladków.

Zobacz także: Justyna Gradek w dresie od Joanny Przetakiewicz

Jak dowiadujemy się z rozmowy, Justyna padła ofiarą Instagrama. Przeglądanie zdjęć pięknych influencerek sprawiło, że w głowie modelki pojawił się idealny obraz jej samej, do którego postanowiła dążyć m.in. za pośrednictwem operacji plastyczny. Chęć poprawy wyglądu to również konsekwencja młodzieńczych lat, kiedy Justyna była wyśmiewana przez rówieśników.

Justyna Gradek poddała się licznym operacjom

Justyna wyznała, że wydała fortunę na operacje plastyczne. Wykonanie BBL to koszt około 35 tys. zł, operacja powiększenia biustu około 16 tys. zł i korekta nosa – 13 tys. zł.

Doceniacie szczerość Justyny?

źródło: pomponik.pl, Instagram Justyny Gradek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz