Połącz się z nami

Justyna Jarczewska: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Opisy gwiazd

Justyna Jarczewska: [wiek, wzrost, Miss Polonia, Instagram]

Justyna Jarczewska to kolejna z kandydatek do zdobycia tytułu Miss Polonia 2020, którego gala finałowa według zapewnień organizatorów, odbędzie się już niebawem. Trzeba przyznać, że ma duże szanse, aby znaleźć się w czołówce konkursu. Jeśli przed tym wydarzeniem chcecie dowiedzieć się o niej więcej, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Justyna Jarczewska: wiek

Okazuje się, że Justyna jest prawdopodobnie najmłodsza uczestniczką konkursu na najpiękniejszą kobietę w Polsce. Mianowicie, ma dopiero 19 lat, a więc niedawno osiągnęła minimalny wiek, aby konkurować z pozostałymi paniami. Wiadomo również, że pochodzi ze Zduńskiej Woli. Od niedawna zaczęła naukę na pierwszym roku na Uniwersytecie Łódzkim. W ankiecie, jako swoje pasje podała aktorstwo i modeling. Mimo, iż nie znamy jej umiejętności aktorskich, jesteśmy przekonani, że w tej drugiej dziedzinie ma naprawdę duże szanse zaistnieć. Kolejną z jej pasji jest sport, a w szczególności siatkówka.

Justyna Jarczewska: wzrost

Dziewiętnastolatka należy do grupy wysokich kobiet. Mianowicie ma 180 cm wzrostu, co niewątpliwie daje jej duże szanse, jeśli swoją przyszłość postanowi związać z modelingiem. Justyna ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w konkursach piękności. Okazuje się, że zdobyła tytuł I Wicemiss Polonia 2020 Województwa Łódzkiego. Niewątpliwie, to dopiero początek jej osiągnięć w tej branży.

Justyna Jarczewska: Miss Polonia

Konkurs Miss Polonia jest organizowany w naszym kraju od wielu lat. Co ciekawe, jest jednym z najstarszych konkursów piękności na świcie. Tegoroczna gala finałowa ma odbyć się na przełomie grudnia 2020 i stycznia 2021 roku. Podczas niej, na scenie zmierzy się ze sobą dwadzieścia pięknych kobiet z różnych stron Polski. Jak oceniacie szanse Justyny na zdobycie tytułu Miss Polonia 2020?

Justyna Jarczewska: Instagram

Justyna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jarczewskajustyna. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam prawie tysiąc użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry