Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Datę ślubu zdradził były trener sportsmenki

1 kwietnia 2020
Przez: : MC

Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż! Biegaczka narciarska od jesieni 2019 roku spotyka się z alpinistą – Kacprem Tekielą. Informację o ślubie zdradził były trener sportsmenki – Aleksander Wierietielny.

Kariera

Justyna Kowalczyk urodziła się 19 stycznia 1983 roku w Limanowej. Jest polską biegaczką narciarską, mistrzynią oraz multimedalistką olimpijską oraz mistrzostw świata. Ponadto czterokrotnie zdobyła Puchar Świata w biegach narciarskich. Jest również asystentką trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich.

Justyna Kowalczyk wychodzi za mąż

Biegaczka narciarska ceni swoją prywatność i nie udziela za dużo informacji o swoim życiu. Można jednak zauważyć, że na jej Instagramie pojawiło się wiele zdjęć z alpinistą – Kacprem Tekielą. Okazuje się, że para spotyka się od jesieni 2019 roku. Ponadto, pojawili się razem na gali z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Plotki o ich ślubie pojawiły się już dawno, jednak sama Justyna nigdy nie zdradziła, że planuje wziąć ślub. Zrobił to za nią jej były trener – Aleksander Wierietielny.

Kilka tygodni temu Justyna razem ze swoim byłym trenerem udzieliła wywiadu dla rosyjskiemu portalowi skisport.ru. Kiedy dziennikarz Jurij Kaminskij zapytał sportsmenkę czy jest szczęśliwa, odpowiedziała twierdząco. Wówczas trener wyjawił jej sekret! Powiedział:

“W maju bierze ślub. Ja już jestem zaproszony.”

Nie wiadomo jednak czy ślub rzeczywiście się odbędzie, z powodu panującej pandemii koronawirusa. Aktualnie wszystkich obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób, co jednocześnie wyklucza zawarcie związku małżeńskiego. Może się to wiązać z przesunięciem terminu ślubu.

Warto również wspomnieć, kim jest Kacper. Partner Justyny urodził się 23 listopada 1984 roku w Gdańsku. Jest alpinistą i doświadczonym instruktorem wspinaczki sportowej. Co ciekawe, ukończył filozofię. Ponadto, w 2010 wbiegł na wierzchołek Elbrus w niecałe pięć godzin. Był również uczestnikiem programu Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015

Spodziewaliście się, że Justyna Kowalczyk planuje wyjść za mąż?

źródło: Instagram Justyna.kowalczyk.tekieli

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz