Justyna Steczkowska: [wiek, piosenki, mąż, dzieci, Instagram]

10 sierpnia 2020
Przez: : KS

Justyna Steczkowska to bezsprzecznie jedna z najlepszych wokalistek w Polsce. Jej kariera trwa już od wielu lat, a artystka może pochwalić się naprawdę liczną grupą fanów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej życiu prywatnym oraz zawodowym, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Justyna Steczkowska: wiek

Piosenkarka pochodzi z Rzeszowa, a urodziła się 2 sierpnia 1972 roku. W związku z tym, w tym roku obchodziła swoje 49. urodziny. Co ciekawe, ma aż dziesięcioro rodzeństwa. Zajmuje się nie tylko muzyką, ale jest także aktorką, fotografką oraz projektantką mody. Na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień za swoją działalność artystyczną. Jest uznawana za jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu.

Justyna Steczkowska: piosenki

Na początku kariery występowała głównie w klubach jazzowych. Następnie założyła własny zespół. Niedługo później wzięła udział w programie ,,Szansa na sukces’’, gdzie udało jej się zająć pierwsze miejsce. Reprezentowała Polskę podczas jednego z konkursów Eurowizji. Do tej pory wydała aż 16 albumów. Do jej najpopularniejszych utworów zalicza się: ,,Wracam do domu’’, ,,Oko za oko, słowo za słowo’’, ,,To mój czas’’ oraz ,,Daj mi chwilę’’. Wzięła udział w programie ,,Taniec z gwiazdami’’, ,,Po prostu taniec’’ oraz ,,The Voice of Poland’’.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Justyna Steczkowska: mąż

W 2000 roku wyszła za mąż za modela i architekta – Macieja Myszkowskiego. Trzeba przyznać, że para prezentowała się razem naprawdę pięknie. Jednakże, po pewnym czasie wspólnego życia, ze względu na napotkany kryzys, zdecydowali się na separację. Po pewnym czasie, poinformowali opinie publiczną, że udało im się dojść do porozumienia.

Zobacz także: Steczkowska w stroje od Gatty

Owocem małżeństwa wokalistki z Myszkowskim jest trójka dzieci. Pierwszy na świat przyszedł ich syn Leon, następnie jego młodszy brat Stanisław, a 8 lat temu ich najmłodsza siostra Helena.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna Sska (@justynasteczkowska)

Justyna Steczkowska: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @justynasteczkowska, a na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 154 tysięcy użytkowników.

Źródło: Instagram Justyny Steczkowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej