Połącz się z nami

Justyna Żyła nie wytrzymała – po raz kolejny uderzyła w byłego męża!

Justyna Żyła nie wytrzymała

Z życia gwiazd

Justyna Żyła nie wytrzymała – po raz kolejny uderzyła w byłego męża!

Justyna Żyła nie wytrzymała! Po raz kolejny zamieściła na swoim Instagramie post, uderzający w byłego męża. O co poszło tym razem?

Justyna Żyła to była żona skoczka narciarskiego – Piotra Żyły. Niewątpliwie do zwiększenia popularności Justyny przyczynił się ich głośno rozwód, który szeroko komentowano w mediach. Nie da się również ukryć, że właściwie od tego momentu kariera kobiety nabrała tempa. Przypomnijmy, że byłą żonę sportowca mogliśmy oglądać w „Tańcu z gwiazdami”, a także w magazynie „Playboy”, dla którego wzięła udział w niezwykle odważnej sesji zdjęciowej. Justyna korzystając ze swojej popularności ruszyła także z własnym programem kulinarnym.

Warto wspomnieć, że Justyna i Piotr tworzyli małżeństwo przez blisko 12 lat i doczekali się dwójki dzieci. Owocem ich miłości jest córka Karolina i syn Jakub. Para pobrała się stosunkowo szybko, ponieważ Justyna miała wówczas zaledwie 19 lat. Powodem ich rozstania był rzekomy romans Piotra z inną kobietą.

Zobacz także: Justyna Żyła wbija szpilę byłemu mężowi! Aluzja do ich małżeństwa?

Justyna Żyła znowu nie wytrzymała – po raz kolejny uderzyła w byłego męża!

Mimo, że od rozwodu Justyny i Piotra minęło sporo czasu, byłe małżeństwo regularnie wbija sobie szpile. Oboje zwykle odbijają piłeczkę i odpowiadają na zgryźliwe komentarze drugiej strony. Zatargi między byłymi kochankami zdają się nie mieć końca, a w sieci pojawiają się kolejne aluzje do ich małżeństwa i ciągle trwającego konfliktu. Tak było i tym razem, kiedy na InstaStory kobiety pojawiła się niepokojąca relacja. Justyna Żyła znowu nie wytrzymała i zamieściła zdjęcie wraz z niepokojącym opisem. Dowiadujemy się z niego, że Piotr zabrał Justynie samochód. Nie zabrakło także wspominki o partnerce skoczka, 22-letniej Marcelinie Ziętek. Justyna w relacji pisze także o zakłamaniu i obłudzie, jednak zapis jest na tyle niedokładny, że trudno zorientować się, co Justyna miała na myśli.

„A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go, ile za jego jaguara partnerka zapłaciła

sarkazm moglibyśmy się mieć jak królowie

ale Pi.O żuć

w obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto” – czytamy w relacji Justyny.

(pisownia oryginalna)

Co myślicie o tej sprawie?

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry