Połącz się z nami

Justyna Żyła ponownie jest singielką? Jej najnowszy wpis nie pozostawia złudzeń!

Justyna Żyła ponownie jest sama? Najnowszy wpis byłej żony skoczka daje do myślenia!

Z życia gwiazd

Justyna Żyła ponownie jest singielką? Jej najnowszy wpis nie pozostawia złudzeń!

Justyna Żyła ponownie jest singielką? Choć na swoim profilu coraz chętnie zaczęła pokazywać zdjęcia ze swoim nowym parterem, to wszystko wskazuje na to, że ponownie w celebrytki życiu zaszły spore zmiany. Najnowszy wpis byłej żony Piotra Żyły może wskazywać na to, że jej związek to już przeszłość! Zobaczcie!

Co wiemy o Justynie Żyle

Justyna Żyła zasłynęła w polskim show-biznesie po rozwodzie ze znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Kolejno mogliśmy oglądać Justynę na ekranach naszych telewizorów w programie „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Choć swoją przygodę z programem zakończyła dość szybko, to nadal nie daje nam o sobie zapomnieć.

Żyła jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko dzieli się z internautami pysznymi przepisami kulinarnymi, ale również co jakiś czas publikuje zdjęcia z dziećmi, czy ostatnio z partnerem. Jej profil śledzi okrągłą liczbą 100 tysięcy internautów.

Rozwód Piotra i Justyny

Rozwód skoczka narciarskiego z Justyną odbił się szerokim echem w mediach. 34-latka niejednokrotnie wypowiadała się na temat swojego byłego męża i to w niezbyt dobrym tonie. Pomimo iż od ich rozstania minęło już sporo czasu, to Justyna nadal od czasu do czasu wbija szpilę byłemu mężowi i za każdym razem odbija się to szerokim echem w mediach.

Zobacz także: Żyła wbiła szpilę byłemu mężowi i jego nowej partnerce!

Justyna Żyła ponownie jest sigielką

Wszystko wskazywało na to, że Justyna w końcu znalazła partnera, z którym wydawała się szczęśliwa. Dowodem na to były relacje i zdjęcia z jej ukochanym, które zamieszczała na swoim Instagramie. Choć nie wiadomo kim jest partner Żyły, to media i tak chętnie rozpisywały się na ich temat.

Zobacz także: Zdjęcia z randki Justyny Żyły i jej nowego partnera!

Pierwsze zdjęcie Justyny Żyły z jej nowym partnerem
Justyna Żyła z partnerem!

Jak się okazuje, związek 34-latki być może należy już do przeszłości. Justyna na swoim profilu opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze, a podpis do niego brzmi:

„Pierwszy wolny weekend „samotnej matki Polki”. Dziwne uczucie”

Justyna Żyła w ciemnych włosach spędza weekend w samotności
Justyna Żyła w nowej fryzurze

Nie da się ukryć, że Justyna spędza ze swoimi pociechami mnóstwo czasu, o czym nie raz mogliśmy się przekonać. Choć jej wpis jest bardzo dwuznaczny, to jedyne co nasuwa się na myśl to to, że Justyna została singielką.

Czy faktycznie jej związek to już przeszłość?
Jak myślicie?

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry