Połącz się z nami

Justyna Żyła W CIĄŻY? Zobaczcie najnowsze ZDJĘCIE gwiazdy!

News

Justyna Żyła W CIĄŻY? Zobaczcie najnowsze ZDJĘCIE gwiazdy!

Justyna Żyła ostatnio wycofała się z show-biznesu. Nie jest o niej już tak głośno, jak w czasie największej świetlności gwiazdy!
Co jest tego powodem? Nowy mężczyzna? A może powinniśmy pójść krok dalej i…dziecko?
Żyła opublikowała bardzo zaskakujące zdjęcie! Zobaczcie!

Justyna Żyła znana jest głównie dzięki wielkiemu skandalowi, który zrobiła na oczach całej POLSKI podczas rozstania ze swoim mężem PIOTREM ŻYŁĄ!
Głośne rozstanie osnute było publicznymi kłótniami, publikowaniem przez Justynę prywatnych filmików i wiadomości.

Żenujące zachowanie gwiazdy i pranie publiczne brudów rodziny otworzyły jej furtkę do polskiego show-biznesu.
Justyna dostała propozycję wystąpienia w rozbieranej sesji w „Playboyu”, dostała własny program, z bardzo wymowną nazwą, która w cel pasowała do osoby Justyny – „Pierzemy brudy do czysta” oraz wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, który nie za bardzo był dla niej udany i zakończył się FIASKIEM!

Żyła jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Oprócz swojego hobby, czyli gotowania chwali się z fanami również życiem codziennym.

Kilku dni temu na profilu gwiazdy pojawiło się jednak zdjęcie, które wywołało większe zamieszanie niż pozostałe. Justyna na zdjęciu trzyma królika. Podpis do zdjęcia brzmiał:

„Gryzoń ?nieszkodliwy ❤️ciocia @macademiangirl tęskni pewnie ❤️?ma się dobrze.#futrzaki#rabbit?nie jem kumpli #justynazyla#uwazyla”

Ale to nie gryzoń zwrócił uwagę jednej z internautek a …brzuch Justyny, który swoją wielkością i kształtem przypominał wczesny etap ciąży! Oczywiście fani jak zwykle w takich sprawach zostali podzieleni, jedni dopytywali o domniemaną ciążę, a inni bronili Justyny, tłumacząc to jedynie złym ułożeniem ubrania.

Sama Justyna nie zdecydowała się na żaden komentarz, co jeszcze bardziej zadziwiło fanów. Zamiast samej Żyły, sprawę skomentowała jej menadżerka! Dla serwisu „plejada.pl” postanowiła zdemontować plotki, w bardzo stanowczy sposób:

„To totalna bzdura. Justyna nie jest w żadnej ciąży. Na razie nie widać nawet na horyzoncie kandydata.”

Jesteście zawiedzeni, że Justyna jednak nie jest w ciąży? Czy może uważacie, że to prawda, a jej manadżerka jedynie chce uciszyć całą sprawę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry