Połącz się z nami

Justyna Żyła wspiera swojego byłego męża! Cóż za postawa!

Z życia gwiazd

Justyna Żyła wspiera swojego byłego męża! Cóż za postawa!

Justyna Żyła, mimo rozstania z Piotrem, kibicuje i wspiera swojego byłego męża. Już nie raz udowodniła, że podczas skoków narciarskich mocno trzyma kciuki za naszych skoczków i kibicuje im z całego serca!

Skoczek narciarski Piotr Żyła, w ubiegłym roku w listopadzie, rozwiódł się ze swoją żoną Justyną. Ich rozstanie śledziła cała Polska. Media rozpisywały się o rzekomym romansie Piotra. Wszystko odbyło się w charakterze skandalu, za sprawą byłej żony skoczka, która w social mediach żaliła się, że została porzucona. Później wielokrotnie opowiadała mediom o szczegółach swojego związku i rozstania. Zdecydowanie Justyna chciała wykorzystać sytuację i zaistnieć w show- biznesie, co bez wątpienia jej się udało.

Od rozwodu minęło już kilka dobrych miesięcy, a stosunki byłych małżonków zdecydowanie się ociepliły. Dowodem na to, może być doping Justyny podczas skoków narciarskich , w których bierze udział jej były mąż.

Już podczas pierwszych konkursów Żyła kibicowała swojemu byłemu mężowi, kiedy to Piotr zajął drugie miejsce.  Zamieściła wtedy na instastory zdjęcie skoczka z podpisem „Brawo ojciec”.  A tydzień wcześniej pod zamieszczonym  zdjęciem przedstawiającym  córkę skoczka cieszącą się z sukcesu taty napisała: „Córeczka tatusia (…) Przychodzi taki moment, gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia”.

Tym razem Justyna ponownie wrzuciła na instastory relację, w której kibicuje swojemu byłemu mężowi oraz innym  skoczkom podczas finałowego konkursu Raw Air 2019. Pod jego zdjęciem Justyna napisała: „Brawo”.

Źródło:
https://www.instagram.com/justynazyla/

Jak widać relacje pomiędzy byłymi małżonkami są bardzo dobre i nie ma już śladu po medialnej aferze z udziałem państwa Żyłów.

Ciekawe czy Piotrek również kibicuje swojej byłej małżonce, która aktualnie występuje w „Tańcu z gwiazdami”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry