Połącz się z nami

Justyna Żyła znowu pierze brudy w mediach! Ostra krytyka ze strony internautów!

Z życia gwiazd

Justyna Żyła znowu pierze brudy w mediach! Ostra krytyka ze strony internautów!

Po niezbyt udanym udziale w polsatowskim programie „Taniec z gwiazdami”, Justyna Żyła rozpoczyna kontynuację programu „Pierzemy brudy” na jednym z niszowych kanałów.

Po rozpadzie małżeństwa z popularnym skoczkiem Piotrem Żyłą, Justyna postanowiła zrobić karierę w mediach. Jednym z etapów był udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie niestety nie popisała się talentem tanecznym.  Po każdym występie była mocno krytykowana zarówno przez jury, jak i widzów i internautów. Wszyscy się dziwili, że takie beztalencie może brać udział w takim programie, ale ona kompletnie się tym nie przejmowała i trenowała z odcinka na odcinek. Ale niestety chyba widzowi się zdenerwowali i w ostatnim odcinku zdecydowali, że to Justyna odpadnie z programu.

Po zakończonym udziale w programie Justyna wróciła na Śląsk, gdzie czekały na nią dzieci. Po powrocie zamieściła na swoim profilu na Instagramie, że powrót do domu nie jest jedynym powrotem. Ogłosiła, że poprowadzi koleją edycję tak-show „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. A oprócz tego całkiem niedawno zaczęła od nowa prowadzić swojego vloga kulinarnego.

W programie, który poprowadzi Justyna, na jej nieszczęście tematem będzie ratowanie małżeństwa przed rozstaniem.  Pod zdjęciem, które zamieściła na Istargramie, napisała, że historia bohaterów, o których jest mowa jej programie, bardzo ją poruszyła. Oprócz opisu dodała również hasztagi, które wywołały lawinę komentarzy internautów:

#ByłoGorąco #Kłutnie #AlePoCo.

Błąd, który zrobiła w słowie „kłótnia” rozpoczął falę krytyki. Internauci pisali, że: „Jaki specjalista, takie >>kłutnie<<„, a oprócz tego mocno krytykowali to, że nie jest osobą dobrą osobą do udzielania porad parom, którym nie ułożyło się w związku, gdyż sama nie potrafiła  utrzymać swojego związku.

Justyna Żyła kompletnie nie przejmuje się tym, co piszą internauci. Nieważne co, ważne, że piszą. Dzięki swoim „wyskokom”, cały czas jest na tapecie mediów, co ją bardzo cieszy, bo jej popularność rośnie, a tym samym wykorzystuje ten moment, aby zabłysnąć w show- biznesie.

A Wy co sądzicie o programie, który poprowadzi Justyna?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry