Połącz się z nami

Juszczak i Krawczyk wzięli ślub! Zdradzili też imię córki. [zdjęcia]

News

Juszczak i Krawczyk wzięli ślub! Zdradzili też imię córki. [zdjęcia]

Rzeczywiście Juszczak i Krawczyk wzięli ślub, a tą informacją podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z pewnością dla Sylwii i Mikołaja, 14 września będzie pamiętną datą. Para nie tylko po raz drugi przysięgała sobie miłość, tym razem w kościele, ale również ochrzciła swoją córeczkę. Przy tej okazji zdradzili również jej imię. Zobaczcie!

Faktycznie Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk tworzą udany związek, a od kiedy urodziła się im córka to również szczęśliwą rodzinę. Para zaczęła się spotykać w 2016 roku, a już rok później postanowili zostać małżeństwem. W marcu tego roku zaś na świat przyszła ich córeczka, której imienia do tej pory nie zdradzili publicznie (przeczytać o tym możecie również TUTAJ!). Aż do teraz!

Juszczak i Krawczyk wzięli ślub po raz drugi!

14 września para stanęła na ślubnym kobiercu po raz drugi, decydując się na ślub kościelny. Jednak była to również okazja do tego, aby ich córka została ochrzczona.

Oboje podzielili się tą informacją w mediach społecznościowych zamieszczając zdjęcia oraz osobiste wpisy pod nimi.

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!? Cieszcie się z nami!!!? To wyjątkowy czas!!!❤️? Sekretny ślub!” – napisał Mikołaj

Juszczak i Krawczyk wzięli ślub

„Czy jest w życiu coś piękniejszego niż MIŁOŚĆ ? Jestem pewna, że nie ma nic bardziej wartościowego… To wyjątkowe i prawdziwe uczucie, którym możemy się wymienić z najbliższymi jest absolutnie bezcenne”wyznała Sylwia

Para zdradziła imię córki.

W rzeczywistości na Instagramie pojawiło się sporo zdjęć i informacji na temat dnia ślubu, to z relacji samej panny młodej możemy dowiedzieć się wiele. Między innymi, jak wyglądał ich tort weselny czy też, że suknia była projektu Violi Piekut. Sylwia wyjawiła również imię córeczki- to Konstancja.

W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć z parą młodą również najbliższych, a wśród weselnych gości pojawili się między innymi Olga Frycz czy Antoni Królikowski.

Juszczak i Krawczyk wzięli ślub
źródło: https://www.instagram.com/stories/antek.krolikowski/

źródło: https://www.instagram.com/stories/antek.krolikowski/

My oczywiście dołączamy się licznych gratulacji i  życzymy szczęśliwej rodzinie wiele radości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry