Połącz się z nami

Kabaret Kałasznikof: [skład, skecze, Instagram]

Opisy gwiazd

Kabaret Kałasznikof: [skład, skecze, Instagram]

Kabaret Kałasznikof wraz z biegiem czasu zdobywa coraz to większą sympatię widzów, którzy chętnie oglądają ich występy na żywo, a także te transmitowane w telewizji. Wiele osób zastanawia się jednak, kim są jego członkowie, co o nich wiadomo oraz co wiadomo o okolicznościach i czasie założenia grupy. Jeśli wy również chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kabaret Kałasznikof: skład

Dla wszystkich chcących poznać okoliczności oraz czas powstania grupy kabaretowej mamy dobra wiadomość. Otóż, w sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że Kałasznikof powstał w maju 2007 roku. Oprócz tego, wiadomo, że założono go w Rybniku. Podczas występów, na scenie najczęściej mamy okazję zobaczyć Łukasza Zaczka oraz Beatę Kabzińską. Jednakże, w jego skład wchodzą także Rafał Gorzelany oraz Adam Paszenda odpowiedzialny za przygotowanie akustyczne, techniczne i dźwiękowe. W jednym z artykułów, Łukasz Zaczek zaznaczył, że ich celem jest tworzyć i dzielić się energią, jednakże nawiązywać także do wzorców kabaretu z lat 90. Grupa nie określiła jednego lidera, który miałby ich reprezentować. Każdy dobrze zna swoje miejsce w zespole i wie, co jest od niego wymagane.

Łukasz Zaczek i Beata Kabzińska z kabaretu Kałasznikof.

Zobacz także: Co wiemy kabarecie Smile?

Kabaret Kałasznikof: skecze

Warto zaznaczyć, że grupa kabaretowa z Rybnika ma już na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, które udało im się zdobyć podczas różnych festiwali i konkursów. Pisaniem tekstów skeczy zazwyczaj zajmuje się Łukasz Zaczek, choć później wszyscy dopracowują go i wspólnie rozważają nad możliwościami ich odegrania. W sieci największa popularnością cieszą się ich skecze Jedź se sam, ZOO, Bitcoin oraz Teściowa. Ich najbliższy występ odbędzie się 25 czerwca podczas Polsat Super Hit Festiwal.

Kabaret Kałasznikof: Instagram

Okazuje się, że grupa kabaretowa prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kabaretkalasznikof. Na chwilę obecną, ich aktywność śledzi tam ponad pół tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry