Połącz się z nami

Kaczorowska chudnie w oczach! Czy dzieje się coś niepokojącego?

kaczorowska chudnie

Zdrowie i dieta

Kaczorowska chudnie w oczach! Czy dzieje się coś niepokojącego?

Aktorka pochwaliła się swoim obserwatorom kolejnym zdjęciem ze swoją córeczką. Internauci zauważyli jednak coś niepokojącego. Agnieszka Kaczorowska chudnie w oczach.

Zobaczcie, jak na najnowszych zdjęciach wygląda młoda mama Emilki. Czy fani naprawdę mają powód do niepokoju?

Agnieszka Kaczorowska w połowie ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą, a ojcem jej córeczki jest jej mąż Maciej Pela. Chociaż aktorka w pełni poświęca się macierzyństwie, nie zapomina także o swoich innych pasjach.

Młoda mama największą popularność zdobyła, występując przez wiele lat w serialu Telewizji Publicznej – „Klan”. Poza spełnianiem się w branży aktorskiej Agnieszka swoje życie oddała również tańcu, który zaczęła trenować już jako mała dziewczynka, gdy miała zaledwie 6 lat. Gwiazda reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Jej umiejętności taneczne szeroka publiczność mogła podziwiać na parkiecie programu rozrywkowego „Taniec z Gwiazdami”, gdzie występowała w roli trenerki znanych gwiazd.

Chociaż Kaczorowska nie trenuje już tańca sportowego, w 2017 roku spełniła jedno ze swoich największych marzeń i otworzyła szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”, w której w pełni przekazuje swoją wiedzę taneczną żądnym wiedzy kursantom.

Kaczorowska chudnie w oczach!

Od kiedy Agnieszka została mamą, bardzo chętnie pokazuje swoim obserwatorom na Instagramie rodzinne szczęście. Aktorka w bardzo krótkim czasie po porodzie zachwycała wprost idealną figurą, której zazdrościła jej nie jedna kobieta. Już kilka miesięcy temu aktorka wyjaśniła, dlaczego tak szybko wróciła do formy, tłumacząc, że wpływ na to miał ruch w ciąży oraz „CIAŁO SPORTOWE”, które znacznie szybciej się regenerowało.

Aktorka ponownie pochwaliła się swoim obserwatorom zdjęciem z małą Emilką i chociaż trzeba przyznać, że fotografia ta jest bardzo urocza, część fanów zwróciła uwagę na coś zupełnie innego. Obserwatorzy Agnieszki zaniepokoili się coraz szczuplejszym wyglądem młodej mamy.

„Jesteś chuda jak… Przecinek”

„Strasznie chuda aż zabardzo naprawdę”

„Kurcze bardzo, bardzo Pani schudła…. Rozumiem małe dziecko, dużo obowiązków… Ale tak duży spadek wagi nie fajnie wygląda”

Na szczęście Agnieszka może liczyć na wsparcie swojego męża, który stoi za nią murem. Na jeden z powyższych komentarzy mężczyzna zareagował, stwierdzając, że jego żona wygląda doskonale.

„co znaczy „niefajnie” wygląda? Aga wyglada doskonale.”

Aktorka odpowiadając Maciejowi przyznała, że tak też się właśnie czuje!

„dziękuję Skarbie ❤️ Tak też się czuję😌”

Niezależnie co tego, iż fani aktorki uważają, że utrata zbędnych kilogramów jej nie sprzyja, najważniejsze, że Agnieszka w swoim ciele czuje się wspaniale!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry