Kaczorowska jest w trzeciej ciąży? Internauci ruszyli z gratulacjami. Mąż aktorki komentuje

13 lipca 2022
Przez: : W.M.

Sesja Kaczorowskiej wzbudziła wśród internautów masę podejrzeń. Obserwatorzy aktorki dopatrzyli się u Agnieszki ciążowego brzuszka i momentalnie zaczęli gratulować 29-latce. Mąż gwiazdy Klanu postanowił odnieść się do licznych spekulacji. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?

Rodzina Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska zdobyła popularność wcielać się w rolę Bożenki w serialu Klan. Popularność sprawiła, że jej życiem interesuje się wielu fanów. Aktorka od kilku lat jest w szczęśliwym związku z tancerzem Maciejem Pelą. Para pobrała się w 2018 roku, a rok później w lipcu na świat przyszła ich pierwsza córeczka Emilia. Po kilku miesiącach Agnieszka pochwaliła się radosną nowiną i zdradziła, że ponownie jest w ciąży. Druga córka pary Gabrysia urodziła się w lipcu 2021 roku.

Od kiedy Kaczorowska została mamą, nie ukrywa, że macierzyństwo to spełnienie jej marzeń. 29-latka często podejmuje na swoim profilu tematy ciąży, dzieci i doświadczeń rodzicielskich i wygląda na to, że w dziedzinie macierzyństwa staje się prawdziwą ekspertką.

Kaczorowska jest w kolejnej ciąży?

Od kilku dni Kaczorowska razem z mężem i córkami przebywają nad polskim morzem. Para postanowiła uwiecznić wspólne chwile na wakacjach sesją z profesjonalnym fotografem.

Zobacz także: Szczere wyznanie Kaczorowskiej. Aktorka zdradziła, jak wygląda jej życie intymne z mężem.

Filmik, na którym Agnieszką pozuje wspólnie mężem na tle morza, wywołał jednak sporo zainteresowania. Internauci zaczęli podejrzewać, że Kaczorowska jest w kolejnej ciąży, a wszystko przez to, z jakim uczuciem partner obejmował jej brzuch.

W komentarzach pod postem pojawiło się wiele pytań o ciążę Agnieszki. Nie zabrakło także gratulacji.

„Czy Pani jest w trzeciej ciąży? Gratuluję”

„Trzecie w drodze?”

„Można gratulować 3 dzidzi? 🙂

Na jedno z pytań o ciążę Agnieszki mąż Kaczorowskiej postanowił odpowiedzieć z wyraźnym przekąsem.

„Bliźniaki”- odpowiedział Pela

Kaczorowska jest w ciąży?
Mąż Kaczorowskiej odpowiada na pytania o ciąże żony

Nie da się ukryć, że wiele internautów wciąż nie zdaje sobie sprawy, że pytania o ciążę kobiet, są mało taktowne. Mimo iż wielokrotnie podkreśla się, że nie wypada sugerować podobnych stwierdzeń, jak widać, w tej kwestii wciąż u wielu osób nic się nie zmieniło.

źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej