Kaczorowska kiedyś, a dziś! Co za metamorfoza!

10 czerwca 2020
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska-Pela od lat aktywna jest w świecie show-biznesu. Dziś podzieliła się zdjęciami wykonanymi na ściankach. Obecne zdjęcie skonfrontowała z dawnym, wykonanym w 2013 roku. Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi ogromne wrażenie! Kaczorowska kiedyś, a dziś!

Agnieszka Kaczorowska-Pela prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną. Wraz z Maciejem, z którą połączyło ją nie tylko uczucie, ale zamiłowanie do tańca stworzyła wspaniały dom dla swojej córki – Emilki. Agnieszka wraz z przyjściem na świat swojej pociechy musiała zmienić swoje życie. Choć świetnie odnalazła się w nowej roli, nie zapomniała przy tym o życiu zawodowym i karierze.

Swoją aktywność zawodową rozpoczęła w 1999 roku, jako mała dziewczynka. Każdy z Was zapewne kojarzy małą i uroczą blondynkę – Bożenkę z kultowego serialu “Klan”, z którą do dziś przez wielu utożsamiana jest Agnieszka.

Kaczorowska kiedyś, a dziś!

Przez wszystkie lata swojej kariery Agnieszka chętnie uczestniczyła w branżowych imprezach, pozując na ściankach dla fotografów. Jednym z takich wyjść pochwaliła się dziś w mediach społecznościowych. Fotografia ta pochodzi z 2013 roku. By pokazać, jak wielką metamorfozę przeszła zdjęcie to skonfrontowała z nowym, z 2019 roku, gdzie pozuje u boku swojego męża. Agnieszka w 2013 roku nie przypominała obecnej siebie. Sama zaznaczyła, że dawna fotografia powoduje na jej twarzy uśmiech. Tancerka na dawnej fotografii pozuje w nie do końca udanej stylizacji i posiada kilka kilogramów więcej:

“Dziś internet przypomniał mi bardzo stare czasy…😂😂😂 Tak, po lewej to TEŻ JA – rok 2013 👉🏻 rok bez tańca i rok ewidentnych pomyłek.🙈 Po prawej nasz ostatni czerwony dywan w listopadzie 2019 👉🏻 w roku szczęścia, miłości…roku zostania mamą.💞”

Agnieszka przyznała, że na metamorfozę składają się zasługi jej męża oraz miłość! Agnieszka wyznała, że w metamorfozie przede wszystkim pomogła jej miłość do samej siebie. Dodała również, że choć w jej życiu zdarzyło się “spaść na ziemię” odbiła się z niego ze zdwojoną siłą:

“Moja metamorfoza to nie tylko zasługa tego Pana, który stoi obok mnie na drugim zdjęciu, aczkolwiek miał on swój wpływ…😌😉 To też nie dieta cud i specjalny zestaw ćwiczeń. To również nie operacje i zabiegi. To MIŁOŚĆ. ❤️ Multum miłości w moim życiu. Na pierwszym miejscu miłość do siebie.🥰 Tak, chcę Wam wykrzyczeć – kochajcie się prawdziwie Drogie Kobiety ! ❤️ To praca, którą niektóre z nas muszą wykonać, aby się zmienić. Czasem świetnym początkiem jest dieta i ćwiczenia…ale u mnie pilnowanie jedzenia oraz mocny trening był od 6. roku życia. Ja potrzebowałam spać na ziemię, aby się odbić ze zdwojoną siłą! Potrzebowałam gruntownego porządku w głowie. Trwało to przez kilka lat i jeśli ktoś mnie obserwował, to mógł dojrzeć wzorcową sinusoidę…raz na górze, raz na dole.”

Co za metamorfoza!

Tancerka dodała również, że obecnie czuje, że znajduje się w najlepszym etapie swojego życia. Agnieszka zaznaczyła, jednak że do wszystkiego doszła sama dzięki ciężkiej pracy:

“Teraz czuję, że naprawdę jestem w najlepszym momencie swojego życia.❤️ Niektórych to bardzo denerwuje, niektórzy twierdzą, że spadło mi to wszystko z nieba… a ja WIEM ile pracy w to włożyłam! Tej wewnętrznej również. Wiem również, że czeka mnie pewnie jeszcze wiele wyzwań, ale teraz wiem jak sobie z pewnymi rzeczami radzić, co jest dla mnie ważne i czego chcę od życia. Dlatego właśnie kocham żyć❗️❤️ Niczego w życiu nie dostaje się w prezencie. Każdy ma inny start i każdy ma inne wyzwania. Natomiast każdy może iść w wymarzonym kierunku i każdy ma w sobie siłę, aby dojść do celu. ❤️ _________
Dziś z życzeniami miłości dla wszystkich i każdego z osobna. Tak po prostu, przy środzie, od serca.❤️ Bo każdy dzień jest dobry, aby zacząć coś zmieniać…😌”

Fani zachwycili się metamorfozą Agnieszki. W komentarzach nie szczędzą komplementów w jej stronę:

“Piekna, prawdziwa kobieta 😁 Pozdrawiam cieplutko 😘”

“Po lewej słodki Pączuś, po prawej prawdziwa kobieta 😉(…)”

“Aga Ty zawsze byłaś ładna dziewczyna po prostu zmienia się moda 😆 a te sukienki po lewo pogrubiają 😂”

A Wam, jak podoba się metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej-Peli? My jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej