Kaczorowska kończy 28 lat! Lepszego prezentu nie mogła sobie wymarzyć!

16 lipca 2020
Przez: : J.J

Dziś, swoje 28. urodziny obchodzi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka pochwaliła się zdjęciem z ukochanym mężem oraz prezentem, jaki dostała od swojej córeczki – Emilki! Takiego prezentu pozazdrości jej każda świeżo upieczona mama! Zobaczcie! Kaczorowska kończy 28 lat!

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest szczęśliwą mamą i żoną. Trzy lata temu poznała swojego przyszłego męża – Macieja Pelę. Z mężczyzną połączyło ją nie tylko wielkie uczucie, ale i zamiłowanie do tańca. Para wzięła ślub 7 września 2018. I to nie byle jaki! Ślub Agnieszki i Macieja odbył się w Toskanii pośród pięknych krajobrazów. Państwo młodzi przygotowali go z wielkim rozmachem. A sami w tym wyjątkowym dniu wyglądali przepięknie. Zobaczcie krótki urywek z tego wyjątkowego dla nich dnia!

Zaledwie rok później, a dokładniej 26 lipca na świecie pojawiła się ich córeczka Emilka. Od tej pory życie rodziców zmieniło się o 180 stopni. Zarówno Agnieszka, jak i Maciej świetnie odnaleźli się w roli rodziców, co chętnie udowadniają w mediach społecznościowych dodając rodzinne zdjęcia i podejmując tematy związane z macierzyństwem.

Warto zwrócić uwagę, że Agnieszka jest jedną z najchętniej obserwowanych, polskich gwiazd w mediach społecznościowych. Oprócz wspomnianych już zdjęć, prezentuje również fotografie pokazujące jej życie zawodowe, wyjazdy rodzinne, zwykłą codzienność oraz liczne stylizacje, które cieszą się wyjątkową popularnością wśród internautów. Obecnie profil Agnieszki obserwuje 356 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa!

Kaczorowska kończy 28 lat!

Dziś Agnieszka Kaczorowska obchodzi swoje 28. urodziny. Z tej okazji podzieliła się wpisem na swoim Instagramie, w którym zdradziła co dostała od swoich najbliższych. Tancerka pochwaliła się pięknym bukietem kwiatów, które dostała od swojego męża. Prezentem jednak przyćmiła go Emilka, które jak się okazuje, zaczęła chodzić! Jest to zdecydowanie najlepszy prezent, jaki może sobie wymarzyć każda mama! Zobaczcie!

“🎂 #28
________________
Mam ich. Mam wszystko.❤️ #Pelakowelove
________________
Zobaczcie jaki prezent dostalam od Emi❗️🥰 Ona chooooodzi❗️❗️❗️”
– skomentowała Agnieszka.

Życzymy Agnieszce wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej