Połącz się z nami

Kaczorowska podsyca plotki na temat drugiej ciąży. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń…

Z życia gwiazd

Kaczorowska podsyca plotki na temat drugiej ciąży. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń…

Agnieszka drugi raz dała do myślenia internautom, publikując na swoim Instagramie bardzo dwuznaczny wpis. Zobaczcie, o co chodzi tym razem. Kaczorowska podsyca plotki na temat drugiej ciąży.

Agnieszka Kaczorowska-Pela wiedzie bardzo udane życie prywatne. Jej mężem jest Maciej Pela, z którym połączyło ją nie tylko silne uczucie, ale i zamiłowanie do tańca. Para pobrała się w 2018 roku, a owocem ich miłości jest córka Emilka.

Małżeństwo świetnie odnalazło się w roli rodziców. W mediach społecznościowych co dzień oglądamy ich rodzinne zdjęcia, które pokazują zarówno zwykłą codzienność, jak i bliższe i dalsze wyjazdy. Dodatkowo Agnieszka chętnie porusza tematy związane z macierzyństwem i to nie tylko na swoim profilu na Instagramie, ale i specjalnym kanale na Youtubie.

Ostatnio Agnieszka wywołała prawdziwe poruszenie w sieci, kiedy opublikowała fotografię z mężem i skomentowała ją w bardzo dwuznaczny sposób. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza, w której internauci zaznaczyli jasno, że nie mają złudzeń, że rodzina Agnieszki i Macieja znów się powiększy.

Kaczorowska jest w ciąży? Jej wpis wywołał prawdziwe poruszenie…

Kaczorowska podsyca plotki na temat drugiej ciąży.

Dziś Agnieszka po paru dniach przerwy na Instagramie udostępniła nowe zdjęcie. To, co zwraca uwagę to po raz kolejny słowa Agnieszki. Tym razem tancerka przyznała, że przez ostatnie dni dużo leżała i odpoczywała. Oczywiście idąc tropem internautów, którzy podejrzewali przez poprzedni wpis, że Agnieszka po raz drugi zostanie mamą, można stwierdzić, że w pierwszym etapie ciąży postanowiła nieco odpocząć i skupić się na sobie i dziecku.

„Dzień dobry poświątecznie! 😌 Jak zauważyliście zrobiłam sobie przerwę od IG…i bardzo dobrze mi było. 🙈Ostatnie dni dużo leżałam, odpoczywałam. Zebrałam trochę siły do dalszych działań… A Wy jak tam? Relaks czy ciągłe ogarnianie?😌 Jest dobra energia na ostatnie dni tego roku? 💪🏻👌🏻”

Oczywiście są to na razie tylko domysły, a sama Agnieszka również nie odpowiedziała na liczne komentarze fanów na ten temat. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój wydarzeń!

A Wy, jak obstawiacie, faktycznie Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry