Połącz się z nami

Kaczorowska pokazała jak karmi piersią! Fanki zachwycone!

Z życia gwiazd

Kaczorowska pokazała jak karmi piersią! Fanki zachwycone!

Agnieszka Kaczorowska, od kiedy została mamą, chętnie udziela się na temat macierzyństwa w sieci i nie tylko. Nie raz mogliśmy zobaczyć zdjęcia z jej małą córeczką, czy jak przygotowała się na pierwsze wakacje z całą rodziną. Tym razem Kaczorowska pokazała jak karmi piersią, a jej apel spotkał się z wielki entuzjazmem kobiet! Zobaczcie, co chciała przekazać.

Kaczorowska urodziła córeczkę pod koniec lipca tego roku. Od kiedy na świat przyszła jej córeczka Emilka, wywróciła życie aktorki do góry nogami. Niemniej jednak jak widzimy, Agnieszka jest wprost stworzona do macierzyństwa i z chęcią udziela rad na ten temat. Sumiennie prowadzi swój kanał na YouTubie o nazwie „Będę mamą”, gdzie udziela porad i wszelkich wskazówek dla mam. Agnieszki kanał na YouTubie znajdziecie TUTAJ!

Teraz po raz pierwszy na swoim profilu na Instagramie zamieściła tak obszerny post odnośnie karmienia piersią. Musimy również zaznaczyć, że jej wpis spotkał się z wielkim entuzjazmem wśród kobiet, które są lub będą mamami, zobaczcie!

Kaczorowska pokazała jak karmi piersią.

Na początku swojego obszernego wpisu Agnieszka zaznaczyła, że jest to coś w macierzyństwie, co sprawia jej wiele radości.

„Dziś o karmieniu piersią… wypowiadam się w mediach głośno na ten temat i pora, abym napisała i tutaj kilka słów.❤️ Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego…to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości…☺️ Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna – hormon szczęścia.👌🏻”

Jak zaznaczyła, karmi swoją córeczkę od samego początku i chciałaby to robić co najmniej do jej szóstego miesiąca życia. Zdradziła również, że i dla niej początki nie były łatwe, lecz skorzystała z pomocy doradcy laktacyjnego.

„Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią – doradcą laktacyjnym”

Młoda mama wymieniła również wiele zalet karmienia piersią, a bez wątpienia jedną z nich jest szybki powrót do formy, bo jak widzimy po aktorce, nie ma już śladu po tym, że jeszcze nie dawno była w ciąży!

„Uważam, że #KP ma również zbawienny wpływ na wracanie do formy… i wiem, że nie u wszystkich działa to tak samo, ale wiem, że u mnie był to jeden z czynników, który pozwolił brzuszkowi szybko się wchłonąć.💪🏻👌🏻”

Kaczorowska jest mamą, która cały czas jest w ruchu. Nowe mieszkanie, które jest w trakcie remontu, własne studio tańca, czy przebywanie na planie zdjęciowym na pewno zajmuje jej wiele czasu. Jak podkreśliła, jest to bardzo wygodny sposób, żeby maluszek i mama mieli zawsze jedzenie pod ręką.

„A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie.😉 Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone.❤️”

Kaczorowska pokazała jak karmi piersią.

View this post on Instagram

Nieważne GDZIE, ważne ŻE…☺️ __________________ Dziś o karmieniu piersią… wypowiadam się w mediach głośno na ten temat i pora, abym napisała i tutaj kilka słów.❤️ Dla mnie karmienie piersią to coś niezwykłego…to coś co sprawia mi wiele przyjemności, daje uczucie radości i błogości…☺️ Pewnie dlatego, że wydziela się wtedy okscytocyna – hormon szczęścia.👌🏻 Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości.❤️ Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią – doradcą laktacyjnym (nasza rozmowa w cyklu #BędęMamą do obejrzenia na moim YouTubie 👉🏻 LINK w BIO👌🏻). Zachęcam wszystkie mamy i przyszłe mamy, żeby się nie poddawać, tylko konsultować ❗️Uważam, że #KP ma również zbawienny wpływ na wracanie do formy… i wiem, że nie u wszystkich działa to tak samo, ale wiem, że u mnie był to jeden z czynników, który pozwolił brzuszkowi szybko się wchłonąć.💪🏻👌🏻 A tak w ogóle, to jest to naprawdę bardzo wygodne, że pokarm dla Maluszka masz zawsze przy sobie.😉 Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone.❤️ _______________________ Jeśli będziesz mamą, to zachęcam Cię gorąco do tego, abyś karmiła piersią.❤️ Jeśli nią już jesteś, to niezależnie od tego jak karmisz i tak jesteś najwspanialszą mamą pod słońcem dla swojego dziecka!!!😘 ________________________ A takie super wygodne bluzy dostaniecie u @milkandlovepl 👌🏻 Z hasłem MilkyAga macie 10% zniżki ! Promocja nie łączy się z innymi rabatami. ☺️ #milkandlovepl #JestemMama #JestemMamą #karmiepiersia

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Post Agnieszki spotkał się z wielkim entuzjazmem wśród kobiet. Zgodnie piszą, że bardzo dobrze, iż w końcu poruszyła ten ważny temat i nie szczędzą jej przy tym komplementów! My również musimy podkreślić, że Agnieszka jest wprost stworzona do macierzyństw!

A Wy co uważacie na ten temat? Zgadzacie się z Agnieszką?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry