Kaczorowska pokazała pokój córki! W jakim stylu go urządziła? [WIDEO]

16 lutego 2020
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska po tym, jak wraz z mężem i córką wprowadzili się do swojego wymarzonego domu, po kolei odkrywa przed swoimi fanami każde z jego kolejnych pomieszczeń. Tym razem zdecydowała się pokazać pokoik swojej pociechy, który wyraźnie spodobał się jej fanom! Zobaczcie, jak go urządziła! Kaczorowska pokazała pokój swoje córki!

Można śmiało powiedzieć, ze życie Agnieszki Kaczorowskiej jest usłane różami, bo takie możemy odnieść wrażenie, obserwując jej media społecznościowe. Wszystko zaczęło się w 1999 roku, kiedy to po raz pierwszy zagrała rolę Bożenki w serialu Klan. Mając zaledwie 6 lat, Agnieszka zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki na tanecznych parkietach i to właśnie w tej dziedzinie osiągnęła naprawdę wiele. W 2018 roku poślubiła tancerza Macieja Pelę, z którym rok później doczekała się swojej pierwszej pociechy-córki Emilki.

Agnieszka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych i to właśnie tam chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoją codziennością. Jak wiemy, małżeństwo jeszcze przed zeszłorocznymi świętami Bożego Narodzenia wprowadziło się do swojego wymarzonego domu. Kaczorowska chętnie opowiadała o postępach i równie z chęcią pokazywała kolejne pomieszczenia w swoim domu. Tym razem na jej kanale w serwisie YouTube pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć, jak mieszka jej córeczka. Musimy przyznać, że jest to jedno z najładniejszych pomieszczeń! Zobaczcie!

Kaczorowska pokazała pokój swoje córki!

Pokój małej Emilki, jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu, zaprojektowany jest w stylu skandynawskim. Pierwsze co rzuca się w oczy to prostota, z jaką jest wykonany. Przeważa w nim pudrowy róż, biel i szarość, które doskonale komponują się z drewnianymi elementami, których również tam nie brakuje.

Na ścianach możemy zobaczyć urocze malunki i mnóstwo zabawek, które mają również charakter edukacyjny. Bez wątpienia uwagę zwraca duży, wygodny, bujany fotel i huśtawka z imieniem Emilka. Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie Kaczorowskiej, możemy zobaczyć, że chętnie spędzają czas właśnie w tym pomieszczeniu.

A jak na pokój małej Emilki zareagowali internauci? Jak możemy zobaczyć w komentarzach pod powyższym zdjęciem, nowoczesny wystrój i prostota ewidentnie spodobały się osobom, które obserwują profil w mediach społecznościowych Agnieszki:

“Ależ smakowicie urządzony ten pokoik. Pięknie. Uwielbiamy takie nieprzeładowane wnętrza”
“Ale cudny pokoik ma Emilka , naprawdę przesłodko urządzony 👍”
“Pokój przepiękny! Gustowny i funkcjonalny”

A Wam jak się podoba królestwo małej Emilki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej