Kaczorowska pokazała projekt ogrodu! Jest czego zazdrościć!

9 czerwca 2020
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczarowska-Pela wraz z mężem w zeszłym roku spełniła swoje marzenie i kupiła dom. Swoim fanom zaprezentowała już każde pomieszczenie. Teraz pochwaliła się projektem ogrodu. Zobaczcie! Kaczorowska pokazała projekt ogrodu!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/CBEFeC4n-Be/

Agnieszka Kaczorowska-Pela to jedna z najchętniej obserwowanych polskich gwiazd na Instagramie. Jej profil śledzi blisko 350 tysięcy, a liczba ta ciągle się powiększa. Profil Agnieszki to zbiór przeróżnych zdjęć. Znajdziecie tam fotografie przedstawiające zwykłą codzienność, fragmenty z życia zawodowego, liczne stylizacje i wiele innych zdjęć pokazujące rodzinne życie Agnieszki i Macieja. Tancerka, od kiedy powitała na świecie swoją córkę – Emilkę, chętnie podejmuje również tematy związane z macierzyństwem oraz udostępnia zdjęcia swojej córki.

Agnieszka wraz z Maciejem w zeszłym roku kupili dom. Od samego początku dzielili się zdjęciami, najpierw z remontu później z urządzania kolejnych pomieszczeń. Widzieliśmy już sypialnię, kuchnię, pokój dzienny, pokoik Emilki, łazienkę, jadalnię oraz gabinet. Każde z pomieszczeń jest bardzo komplementowane przez internautów. Wnętrze domu Agnieszki wykonane jest w jednej tonacji – bieli, drewnie i odcieniach szarości.

Kaczorowska pokazała projekt ogrodu!

Choć mogłoby się wydawać, że Agnieszka pokazała już każde pomieszczenie, na jednym z najnowszych zdjęć zaprezentowała ona jeszcze jeden fragment swojego domu. Mowa o ogrodzie. Agnieszka pochwaliła się, że wraz z mężem zaczynają właśnie pracę nad ogrodem i podzieliła się ciekawą wizualizacją. W ogrodzie Agnieszki i Macieja znajdować się będzie zarówno wiele roślin umieszczonych w bardzo estetyczny sposób oraz miejsce wypoczynkowe – duży taras, na którym Agnieszka, Maciej i Emilka będą mogli odpoczywać.

“Aaaa! Zaczynamy jutro prace nad ogrodem!💪🏻 Mamy piękny projekt od @zielenbezgranic 👉🏻 serdecznie polecamy! Pełna profeska! Z resztą sami zobaczcie wizualizacje (przesuń w prawo👉🏻👉🏻).👌🏻 Wpuszczamy jutro ekipy i działamy❗️Nie mogę się już doczekać aż będziemy z Emi biegać po naszej trawce!😉 Chciałabym bardzo zdążyć ze wszystkim przed jej pierwszymi urodzinami… trzymajcie kciuki✊🏻✊🏻✊🏻” – podpisała fotografię.

Projekt ogrodu Agnieszki prezentuje się naprawdę okazale. Fani nie kryją zachwytu nad pokazanym przez nią projektem:

“Mega taki duży i ładny ogród to skarb zwłaszcza przy dzieciach, powodzenia w wykonaniu 😉”

“Będzie super pięknie.”

“Ale będzie piękny ogród 😍”

Co uważacie o projekcie Agnieszki? Bez wątpienia jest czego zazdrościć!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej