Kaczorowska rozmyśla nad przyszłością córki! Emilka wykazuje już pierwsze talenty!

8 czerwca 2020
Przez: : J.J

Od kiedy na świat przyszła córka Agnieszki – Emilka, życie sławnej mamy wywróciło się do góry nogami. Agnieszka jednak świetnie radzi sobie w roli mamy. Choć Emilka jest jeszcze bardzo mała troskliwa mama już zastanawia się, kim zostanie jej córka w przyszłości! Kaczorowska rozmyśla nad przyszłością córki!

Agnieszka Kaczorowska-Pela to szczęśliwa żona i mama. W czerwcu 2017 roku poznała Macieja Pelę, z którym nie tylko połączyło ją  uczucie, ale i zamiłowanie do tańca. Para pobrała się 7 września 2018, a rok później, 26 lipca urodziła się ich pierwsza pociecha – Emilka.

Mała Emilka, od kiedy przyszła na świat wywróciła życie zabieganych rodziców do góry nogami. Agnieszka jednak świetnie odnalazła się w nowej roli. Udowadnia to w mediach społecznościowych, dodając liczne zdjęcia Emilki, przy których porusza tematykę związaną z macierzyństwem. Nie bez powodu jej Instagram obserwuje 350 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa!

Agnieszka ostatnio opowiedziała szczerze o porodzie. Jak wspomina ten czas, możecie zobaczyć TUTAJ!

Kaczorowska rozmyśla nad przyszłością córki!

Przy okazji jednego z najnowszych zdjęć Agnieszka poruszyła znów tematykę związaną ze swoją córką. Tym razem zastanawia się ona, kim będzie Emilka, gdy dorośnie. Pomimo młodego wieku Emilka wykazuje już pewne zainteresowania – lubi muzykę i książki. Jak przyznała Agnieszka:

“Na co Emi najczęściej pokazuje paluszkiem? 🤔 Na głośnik, aby puścić jej muzykę🎼 i na książki, aby coś pooglądać lub poczytać…📚 I kto nam z tego cudnego Szkraba wyrośnie? 🤔😌”

Agnieszka zwróciła się do innych mam, z zapytaniem, czy również zastanawiają się, kim będą ich pociechy w przyszłości:

“Też często obserwujecie swoje pociechy i zastanawiacie się jaką mają misję? Czym będą się zajmować? Jakie będą mieć talenty? Co będą wnosić do świata? Po prostu… kim będą w przyszłości? 🥰”

Kaczorowska ma jeden cel – chce być dla Emilki taką mamą, jaka była dla niej jej mama. Chce umożliwić jej spełnianie pasji i marzeń:

“Tak jak moja Mama umożliwiała mi realizowanie się w swoich pasjach i spełnianie kolejnych marzeń, tak i ja mam plan być taką Mamą.💕”

A Wy, jaką przyszłość wróżycie Emilce? Myślicie, że pójdzie w ślady mamy i zostanie tancerką?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej