Połącz się z nami

Kaczorowska w obcisłej sukience na Konkursie Miss Polonia. Spójrzcie tylko na brzuszek

Kaczorowska podczas wyborów miss polonia 2020

Moda i uroda

Kaczorowska w obcisłej sukience na Konkursie Miss Polonia. Spójrzcie tylko na brzuszek

Agnieszka jest jedną z jurorek w Konkursie Miss Polonia 2020. Na tę okazję ciężarna Kaczorowska wybrała piękną kreację projektu Violi Piekut. Aktorka w obcisłej sukience zachwyca na wyborach Miss Polonia.

Za kilka miesięcy na świecie pojawi się drugie dziecko Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża. Trudno nie zauważyć, że przyszła mama wygląda kwitnąco.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

O drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża Macieja Peli media spekulowały od wielu tygodni. W końcu w połowie stycznia aktorka zdradziła, że faktycznie spodziewa się drugiego dziecka. Jak sama przyznała, wspólnie z mężem chcieli poczekać z informowaniem o ciąży, jednak zainteresowanie, ogrom pytań i doniesień mediów, sprawiły, że zmienili swoją decyzję. Chociaż potwierdzenie radosnej nowiny najpierw czekało czytelników jednego z magazynów, wkrótce na profilu Agnieszki pojawił się wpis, w którym przyznała, że spodziewa się drugiego dziecka. Przypominamy, że w połowie 2019 roku Agnieszka i jej ukochany po raz pierwszy zostali rodzicami i na świecie pojawiła się ich córeczka Emilka. Na chwilę obecną Agnieszka nie zdradziła, jakieś płci dziecko urodzi.

Zobacz także: Kaczorowska jest w ciąży! Aktorka potwierdziła doniesienia mediów

Kaczorowska podczas wyborów Miss Polonia

Mimo, że Agnieszka już niebawem powita na świecie drugie dziecko, nie zapomina o obowiązkach zawodowych.

8 marca Kaczorowska wspólnie z innymi znanymi gwiazdami pełniła funkcję jurora w Konkursie Miss Polonia 2020. Na tę wyjątkową okazję aktorka wybrała dopasowaną suknię w kolorze czerwonym projektu Violi Piekut.

Kaczorowska podczas Miss Polonia 2020
Kaczorowska podczas Konkursu Miss Polonia 2020

Zdjęciem z gali Miss Polonia Agnieszka pochwaliła się na swoim Instagramie. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem zjawiskowego wyglądu ciężarnej Kaczorowskiej.

„No ja nie wiem czy ten konkurs ma sens przy tak urokliwej i eleganckiej prowadzącej uczestniczki pozostają bez szans. Aga przyćmiłaś wszystko! Piękna kreacja”

„Wyglądasz jak milion dolarów”

„Pięknie 😊 podejrzewam że pani Agnieszka będzie najładniejszą kobietą wśród wszystkich pań”

Trudno nie zgodzić się z opiniami fanów Agnieszki. Ciężarna Kaczorowska podczas Wyborów Miss Polonia prezentuje się naprawdę pięknie.

źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry