Kaczorowska w stylizacji od Ani Wendzikowskiej! Niezwykle kobieco!

6 czerwca 2020
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska-Pela niejednokrotnie podkreślała swój świetny gust modowy. Tym razem pokazała się w stylizacji od znanej prezenterki Ani Wendzikowskiej, która podkreśliła jej kobiecy wygląd! Musicie to zobaczyć! Kaczorowska w stylizacji projektu Ani Wendzikowskiej!

Agnieszka Kaczorowska-Pela to jedna z najaktywniejszych gwiazd w mediach społecznościowych. Tancerka prowadzi swój profil na kanale YouTube, gdzie publikowała niegdyś tematykę związana z tańcem, a dziś poświęca się macierzyństwu i sprawach z nim związanych.

“Możecie obejrzeć tutaj moje występy z Tańca z Gwiazdami, wywiady, kulisy sesji zdjęciowych czy filmy z działalności mojej szkoły tańca. Jestem także żoną i mamą. Będąc w ciąży tworzyłam cykl „Będę mamą” – rozmowy ze specjalistami w swoich dziedzinach. Teraz, jako mama, zapraszam na kontynuację cyklu, pt. “Jestem Mamą”. Mam nadzieję, że zarówno początkujący jak i bardziej doświadczeni rodzice znajdą wartościowe dla siebie treści.” – czytamy na kanale Agnieszki

Tancerka jest również bardzo aktywna na swoim Instagramie, który obserwuje blisko 350 tysięcy fanów. Profil Agnieszki to zbiór przeróżnych zdjęć –  od kiedy została mamą, uwielbia dodawać zdjęcia ze swoją córką (zakrywając jej twarz, czym broni jej prywatności) oraz pokazuje życie rodziny. Na jej profilu znajdziemy również fragmenty z życia zawodowego oraz liczne stylizacje, które cieszą się ogromną popularnością wśród młodych kobiet.

Kaczorowska w stylizacji od Ani Wendzikowskiej!

Tym razem Agnieszka po raz kolejny zaprezentowała swoim fanom ciekawą stylizację. Co ciekawsze pochodzi ona z firmy znanej prezenterki Anny Wendzikowskiej – “Loriini”. Agnieszka zdecydowała się na spódnice “Malena”. Kopertowa spódnica o długości 3/4 wykończona jest podwójną falbanką. Dodatkowo wiązana jest paskiem. Jest ona niezwykle zwiewna i kobieca, a wykonana jest z najwyższej jakości włoskiej wiskozy w ciekawy motyw. Jej cena to 450 złotych. Do tego Agnieszka dobrała bluzkę “Grace”. Wykonana jest z pięknej, lejącej wiskozy w kolorze śmietankowym. Z tyłu posiada głębokie, kopertowe wycięcie i wiązanie na karku. Dodatkowo posiada bufiaste rękawy, o długości 3/4. Jej cena to 350 złotych.

Fani, jak zwykle zachwycili się stylizacją Agnieszki. W komentarzach nie szczędzą komplementów w stronę jej wyglądu:

“Pięknie 😍”

“Jaka piękna bluzka! Poszukuje czegoś w tym stylu! 😍”

“Jest Pani śliczna 💗💖”

Jak podoba się Wam najnowsza stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej-Peli?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej