Połącz się z nami

Kaczorowska w szczytowej formie! Aktorka chudnie w oczach!

Z życia gwiazd

Kaczorowska w szczytowej formie! Aktorka chudnie w oczach!

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się kolejnym zdjęciem, ze swoją córeczką. Tym razem jednak wzrok skupia się nie na małej Emilce, a świetnej formie Agnieszki! Kaczorowska w szczytowej formie! Aktorka chudnie w oczach!

Agnieszka Kaczorowska oszalała na punkcie swojej małej córeczki Emilki. Jej pociecha przyszła na świat 26 lipca 2019 roku co oznacza, że za zaledwie 6 dni skończy równe pół roku! Agnieszka, której życie toczyło się i tak już na wyjątkowo wysokich obrotach musiała przyspieszyć jeszcze bardziej i wydzielić czas, dla swojej kochanej córki. Pomaga jej w tym jej mąż MaciejTUTAJ możecie zobaczyć jeden z wywiadów na temat tego, jak mężczyzna radzi sobie w roli ojca.

Agnieszka oprócz kariery aktorskiej swoje życie oddała tańcu. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych! W latach 2014 – 2018 mogliśmy podziwiać Agnieszkę w roli trenerki w programie rozrywkowym „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W roku 2017 spełniła jedno ze swoich największych marzeń otwierając szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”.

View this post on Instagram

Ja TANCERKA. #2 💃🏼 _______________________ 👉🏻 To jest kontynuacja poprzedniego postu☺️ _______________________ W 2012 roku zakończyłam karierę sportową i myślałam, że zajmę się czymś zupełnie innym, ale taniec wrócił do mnie niczym bumerang w postaci TzG. ☺️ Tam zaczęłam być tancerką, która choć mocno cisnęła swoje gwiazdy, to stawiała na emocje. Chciałam, aby każde show pokazywało ciekawą historię i w jakiś sposób poruszało widzów. Dalej pozostałam tancerką dbającą o detale, ale kładącą nacisk na przekaz i piękno tańca. Byłam już zmęczona sportem i rywalizacją, a tam spełniałam się nie tylko tanecznie, ale także kreatywnie. To był dobry czas.👌🏻 Przyszedł jednak moment założenia swojej szkoły tańca 👉🏻 @danceworld_by_a_kaczorowska … Zaczęłam etap, gdzie z tancerki stałam się już głównie trenerką (i businesswoman, ale o tym w innym poście😉), a taniec zaczęłam postrzegać przede wszystkim jako narzędzie do rozwoju. _________________________ Tancerką zawsze byłam i zawsze będę. Obecnie nie trenuję, ponieważ inne role są dla mnie priorytetowe. Nie mam też żadnego dużego celu związanego z tą rolą. Jestem teraz tancerką, która choć trochę tęskni za sceną, to najbardziej lubi tańczyć z mężem w domu. 🥰 Nasz pierwszy taniec i przygotowania do niego (do obejrzenia na moim kanale YT👌🏻) było czymś co dało wystarczające spełnienie w zeszłym roku. Ze swoją wiedzą jestem też bardzo wymagająca oglądając cokolwiek związanego z tańcem – od sceny w filmie, gdzie pojawia się motyw tańca, po taneczne programy. Ciężko, żeby mnie coś zachwyciło…ale zdarza się (np. show @sandrakubicka z @wojciechjeschke wraz z cudnym @robertwabich w ostatnim odcinku @tanieczgwiazdami było wyjątkowe ! 👏🏻) _______________________ Jestem tancerką, która osiągnęła wszystko co chciała w tej dziedzinie i która zawsze taniec będzie miała głęboko w sercu. ❤️ Nigdy również nie przestanę bronić sportowej dyscypliny jaką jest taniec, bo tylko Ci którzy robili to na poważnie przez lata, wiedzą, że jest to jeden z najbardziej wymagających sportów na świecie.💪🏻 ________________________ No dobra, a teraz przyznać się! Kto znał moje sukcesy taneczne sprzed TzG?? 🙂🙃

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Biorąc pod uwagę liczne zajęcia, z którymi na co dzień mierzy się Agnieszka trzeba przyznać, ze świetnie planuje swój rozkład dnia. Tancerka spełnia się zarówno w życiu zawodowym odnosząc kolejne sukcesy, a w życiu prywatnym jest wzorową mamą na medal!

Kaczorowska w szczytowej formie! Aktorka chudnie w oczach!

Dziś, Agnieszka pochwaliła się na swojej relacji na InstaStory zdjęciem wykonanym podczas przerwy w zajęciach, we własnej szkole tańca. Agnieszka nie byłaby sobą, gdyby każdej wolnej chwili nie poświęcała swojej córeczce Emilki. Jednak tym razem wzrok nie skupia się na małej córeczce Kaczorowskiej. Uwagę zwróciła Agnieszka, a dokładniej jej świetna forma! Od porodu minęło dopiero pół roku, a aktorka wygląda zjawiskowo. Takiej sylwetki zaledwie pół roku po porodzie może pozazdrościć jej niejedna kobieta!

Co uważacie o formie Agnieszki Kaczorowskiej? Zgadzacie się z nami, że jej figura, zaledwie sześć miesięcy po porodzie jest godna pozazdroszczenia?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry