Połącz się z nami

Kaczorowska wraca do „TzG”?! Zobaczymy ją w zupełnie nowej roli?!

News

Kaczorowska wraca do „TzG”?! Zobaczymy ją w zupełnie nowej roli?!

Jeden z tabloidów twierdzi, że Agnieszka Kaczorowska wraca do „TzG”! Do tej pory w programie brała udział jako tancerka, teraz ponoć zobaczymy ją w zupełnie nowej roli!

Agnieszka Kaczorowska od lat obecna jest na szklanym ekranie. Pierwsze kroki stawiała w aktorstwie jeszcze jako dziecko wcielając się w rolę Bożenki w serialu Klan”, gdzie gra do dziś. Po latach zaskoczeniem dla wielu było to, że Agnieszka pojawiła się w „Tańcu z Gwiazdami”, lecz nie jako gwiazda tylko tancerka. Okazało się bowiem, że Kaczorowska od lat jest zawodową tancerką i reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę światową „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Taneczne umiejętności Agnieszki widzowie mogli podziwiać na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. W jednej z edycji, wraz ze swoim partnerem Krzysztofem Wieszczkiem, tancerka sięgnęła po Kryształową Kulę. Od dwóch lat, ze względu na swoją nową rolę życiową, Kaczorowska nie jest obecna w programie. Od ponad roku Agnieszka jest mamą i póki co skupiła się na macierzyństwie.

Kaczorowska wraca do „TzG”? Zobaczymy ją w innej roli!

Podczas ostatniej edycji „TzG” Kaczorowska zabawiła się w eksperta, komentując i oceniając na swoim InstaStory tańce uczestników. W finale programu, tancerka połączyła się online ze studiem i również wyraziła swoją opinię na temat popisów finalistów. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka świetnie sprawdziła się w roli eksperta, gdyż jak twierdzi jeden z tabloidów, Kaczorowska wraca do „TzG” w zupełnie nowej roli! Prawdopodobnie tancerka zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami”!

„To był sprawdzian, jak sobie poradzi  Agnieszka wypadła wyśmienicie. Producenci są zachwyceni jej ocenami. Agnieszka ma naprawdę duże szanse na zostanie nową jurorką” – podaje informator.

Do tej pory ani produkcja, ani Kaczorowska nie skomentowali sprawy. Niestety nie wiadomo również, kiedy odbędzie się kolejna edycja programu. Sytuacja pandemiczna w kraju jest coraz poważniejsza, zatem wszystko wskazuje na to, że wiosną nie zobaczymy „Tańca z Gwiazdami”.

Patrząc na to, co się dzieje w tej chwili, myślę, że byłoby ryzykowne podejmować decyzję o realizacji kolejnej edycji naszego programu… Myślę, że potrzeba czasu, żeby zobaczyć, czy COVID będzie trwał dłużej, niż myślimy. Myślę, że stacja i produkcja nie chcą sobie pozwolić, żeby kolejna edycja była z takimi przygodami, jak ta.” – zdradziła Iwona Pavlović.

Przeczytaj więcej: Kiedy nowy „Taniec z Gwiazdami”? Słowa Pavlović mogą niepokoić!

Myślicie, że Agnieszka sprawdzi się w roli jurorki „Tańca z Gwiazdami”?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry