Połącz się z nami

Kaczorowska zaprezentowała „Taniec z niemowlakiem”! Świetny sposób na nudę!

Z życia gwiazd

Kaczorowska zaprezentowała „Taniec z niemowlakiem”! Świetny sposób na nudę!

Agnieszka Kaczorowska-Pela pomimo tego, że chwilowo zawiesiła działalność swojej szkoły tańca, nie zapomina o aktywności fizycznej. Tym razem zmotywowała fanki, by podczas domowej izolacji, kiedy przyjdzie „nuda” wykorzystały video do nauki tańca! Kaczorowska zaprezentowała”Taniec z niemowlakiem”!

Agnieszka Kaczorowska-Pela swoją aktywność rozpoczęła już w 1999 roku. To właśnie wtedy wcieliła się w rolę Bożenki w serialu TVP1 „Klan”. W wieku 6 lat rozpoczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim, w którym zdobyła wiele sukcesów. W latach 2014-2018 trenowała gwiazdy w programie rozrywkowym „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Walkę o Kryształową Kulę oraz nagrodę główną przy jej boku stoczyli tacy mężczyźni jak: Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek, Łukasz Kadziewicz, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski i Antek Smykiewicz.

W roku 2017 Agnieszka spełniła jedno ze swoich marzeń, otwierając szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”. W życiu prywatnym szczęśliwa żona Macieja Peli, którego poślubiła 7 września 2018 roku oraz mama Emilki, która przyszła na świat 26 lipca 2019 roku.

Agnieszka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dodatkowo prowadzi swój kanał na Youtubie. Profil Instagramowy tancerki obserwuje ogromna ilość internautów, bo aż 335 tysięcy fanów. Agnieszka publikuje zdjęcia i nagrania pokazujące zarówno życie zawodowe, jak i zwykłą codzienność. Wczoraj na przykład informowaliśmy Was, kiedy Agnieszka podzieliła się nagraniem podczas domowego SPA – TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia, na których pokazała dużo więcej niż zazwyczaj!

Kaczorowska zaprezentowała „Taniec z niemowlakiem”! Świetny sposób na nudę!

Najnowszy wpis Agnieszki to nagranie, które obserwatorzy mogą wykorzystać, kiedy dopadnie ich „chwila nudy” podczas domowej izolacji, w dobie panującego koronawirusa. Agnieszka pokazała, jak prawidłowo tańczyć salsę. Co ciekawsze, swoją propozycję kieruje głównie do świeżo upieczonych mam, które mogą zatańczyć ze swoimi niemowlakami!

„𝙏𝙖𝙣𝙞𝙚𝙘 𝙯 𝙣𝙞𝙚𝙢𝙤𝙬𝙡𝙖𝙠𝙞𝙚𝙢 – 𝙨𝙖𝙡𝙨𝙖 Wszyscy robią LIVE’y…więc ja nagrałam dla Was krótkie video, abyście mogli wykorzystać kiedy przyjdzie chwila nudy.💪🏻 Rano, w południe, wieczorem… Nauczcie się ze mną kroku podstawowego salsy, bierzcie malucha i tańczcie! 💃🏼🕺”

Fani zachwycili się pomysłem Agnieszki. W komentarzach dają temu wyraz:

„Mieliśmy iść spać, no ale trudno😉❤️”

„Więcej więcej więcej 😍😍az nogi same się rwa do tańca 👏👏jesteś wspaniała 😊”

„Świetny filmik bardzo dziękuję napewno z moim maluszkiem spróbujemy ❤️👏”

A Wy, co uważacie o propozycji Agnieszki na domową nudę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry