Połącz się z nami

Kaczorowska zdradziła imię córeczki! Zamieściła też mocny wpis!

News

Kaczorowska zdradziła imię córeczki! Zamieściła też mocny wpis!

26 lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali po raz pierwszy rodzicami. Jak dotąd para nie zdradziła imienia swojej małej kruszynki. W końcu tancerka pochwaliła się na Instagramie, jakie imię wybrali dla swojej słodkiej córeczki!

Niewątpliwie poród Agnieszki Kaczorowskiej był jednym z najbardziej wyczekiwanych w polskim show- biznesie. Aktorka i tancerka od samego początku ujawnienia swojego stanu błogosławionego, na bieżąco informowała swoich fanów o postępach ciąży. Agnieszka bardzo zaangażowała się w temat macierzyństwa i stworzyła nawet swój autorski cykl na kanale youtube „Będę mamą”.

Narodziny córeczki!

Na narodziny córeczki czekało grono fanów Kaczorowskiej. Agnieszka o narodzinach dziecka poinformowała dwa dni po porodzie, na swoim profilu na Instagramie, zamieszczając kilka zdjęć ze szpitala. Szczęśliwi rodzice pozowali z nowo narodzoną córeczką.

Od tego momentu aktorka na bieżąco wrzuca zdjęcia oraz relacje na swój profil na Instagramie. Ponadto udzieliła już kilku wywiadów oraz wraz ze swoim mężem i córeczką spotkała się z Agnieszką Jastrzębską opowiadając o urokach macierzyństwa w cyklu dla „DDTVN”.

Groźby internuatki!

Niestety, w związku z narodzinami dziecka, Agnieszka spotkała się również z przykrym zdarzeniem. Mianowicie jedna z internuatek groziła jej dziecku, o czym pisaliśmy tutaj. Z pewnością ta sytuacja przeraziła rodzinę Pelów.

W związku z tym, Kaczorowska zamieściła mocny wpis. Z związku z ostatnimi wydarzeniami aktorka wraz z mężem zdecydowali, że nie będą pokazywać zdjęć swojej córeczki, ze względów bezpieczeństwa.

Kaczorowska zdradziła imię córeczki!

Oprócz tego wpisu Agnieszka dodała również bardzo ważną wiadomość, na którą czekało wiele osób! Tancerka zdradziła imię swojej pociechy!

Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. ? ”

View this post on Instagram

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. ? Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo ❗️ Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażajace, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. To oczywiste, że zakochani w niej po uszy ? chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem❤️), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało?, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.? ___________________________________ Na koniec, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, to dzielimy się tym co możemy i nie stanowi zagrożenia… Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb… Oto Emilia Pela. ❤️ Na razie po prostu Emilka❤️❤️, a dla nas najczęściej Emi. ❤️❤️❤️ I to Wam musi wystarczyć. ? __________________________________ #Pelakowelove . Dzięki @3kiwi.pl za grawer! #3kiwi #Stokke @stokkebaby #tripptrapp

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszce i jej rodzinie życzymy spokoju i dużo zdrówka dla Emilki!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry