Kaczoruk dodała zdjęcie z łóżka! Fani: “Masz w sobie jakiś magnes”.

14 marca 2020
Przez: : J.J

Renata Kaczoruk jak wiele innych polskich gwiazd postanowiła zwrócić się do społeczeństwa w sprawie panującego koronawirusa. Apelując do ludzi zdecydowała się na zmysłowe zdjęcie wykonane w łóżku! Kaczoruk dodała zdjęcie z łóżka! Fani: “Masz w sobie jakiś magnes”.

View this post on Instagram

A post shared by Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Renata Kaczoruk to polska modelka, która zadebiutowała już w wieku 14 lat. Renata brała udział w pokazach mody światowych projektantów. Uczestniczyła również w licznych kampaniach reklamowych, oraz prezentowała swe wdzięki na okładkach magazynów.

Renata próbowała również swoich sił w aktorstwie. Wystąpiła w kilku serialach m.in. w takich jak: “Pierwsza miłość” czy “Miłość na wybiegu”. Dała się bliżej poznać dzięki uczestnictwie w programie “Azja Express” . Wystąpiła również w popularnym programie tanecznym “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

W życiu prywatnym w latach 2013-2016 związana ze starszym Kubą Wojewódzkim. Obecnie, układa sobie życie przy boku innego mężczyzny. TUTAJ możecie przeczytać więcej na temat partnera Kaczoruk, którego fani porównali do dawnej miłości kobiety- Kuby Wojewódzkiego!

View this post on Instagram

A post shared by Renata Kaczoruk (@renul_ka)

Kaczoruk dodała zdjęcie z łóżka! Fani: “Masz w sobie jakiś magnes”.

Na najnowszym zdjęciu, dodanym na Instagram, Renata zapozowała prosto z łóżka! Modelka jak inne znane osoby postanowiła nawiązać do tematu koronawirusa. Renata nie poświęciła wpisu, by prosić ludzi o rozwagę, a zaproponowała co można robić w domu (tak jak i Julia Wieniawa!). Modelka podzieliła się kilkoma pomysłami:

“Ktoś powiedział, że w piżamie wszyscy jestesmy różni. Ja chce być jak Charlize Theron, zostałam więc dziś z komputerem w łóżku🌸😜Jak mus to mus, kwarantanna! 😝A tak serio, ze zacytuje lekarzy #siedznadupiewdomu😚Jak rzadko kiedy możesz bez wyrzutów sumienia zalec na kanapie (Kieslowski, Komasa, i Bianka Lipińska czekaja!;) Gadalam juz [email protected], da Ci rozgrzeszenie🥰 Zresztą w sypialni też można zapewnić sobie dobry workout❤️😈 Kwarantanna ma więc same zalety: wzrasta czytelnictwo w Posce (szczególnie na portalach informacyjnych;), można pracować z wanny 🛁🛁zrzucić garnitury, czasowo zarzucić wizyty u teściów😁, zapomnieć o korkach🚗🚑🚗, nawet smog zniknął! Same wygrane. Serio, zostanmy w domu. Te słowa kieruje przede wszystkim do młodych, którzy czują się nieustraszeni i zwolnieni z zajęć na uczelni grupowo świętują🦠🦠🦠Oszczędźmy sobie wszyscy dramatu z Włoch. #keepCalmAndENjoy 😘❤️ #zostańwdomu”

Fani zachwycili się widokiem półnagiej Renaty w łóżku:

“Masz w sobie jakiś magnes :)🌷❤️😘”

” 😘🌹 obłędna seksowna 🌹🌹”

Co uważacie o zdjęciu i wpisie Renaty? Przekonała Was?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz