Połącz się z nami

Kaitlynn Carter: [wiek, związki, Miley Cyrus, Instagram]

Opisy gwiazd

Kaitlynn Carter: [wiek, związki, Miley Cyrus, Instagram]

O rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha jest głośno już od kilku tygodni. Piosenkarka bardzo szybko postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Co ciekawe, tym razem nie z mężczyzną, a z kobietą. Kaitlynn Carter już oficjalnie jest partnerką wokalistki. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, zostań z nami!

Kaitlynn Carter: wiek

Obecna dziewczyna Miley Cyrus urodziła się 4 września 1988 roku. Niedługo będzie świętowała swoje 30 urodziny. Urodziła się w New Hampshire w Stanach Zjednoczonych. Tam ukończyła studia na kierunku filologia angielska. Dodatkowo, naukę kontynuowała we Włoszech. Cztery lata temu otworzyła swój internetowy butik odzieżowy.

Kaitlynn Carter: związki

Kobieta wcześniej związana była z przyrodnim bratem sióstr Kardashian. Poznali się podczas jednej z imprez i razem deklarowali, że będzie to miłość na całe życie. Razem z Brodym Jennerem występowała w programie The Hills: New Beginnings. Rok temu wzięli ślub w Indonezji, który nie był wcześniej ogłaszany. Niewątpliwie to małżeństwo nie było dobrym pomysłem, ponieważ już rok później para postanowiła się rozstać.

Kaitlynn Carter i Miley Cyrus

Obydwie kobiety mają za sobą nieudane małżeństwa. Kilka dni po tym, jak piosenkarka ogłosiła, że jest w separacji z mężem dodała wspólne zdjęcia z nową partnerką, na których nie szczędzą sobie czułości. Ostatnio, podczas gali MTV paparazzi przyłapały nową najpopularniejszą parę w show biznesie. Wychodziły z imprezy trzymając się za ręce. Niewątpliwie musi łączyć je coś poważnego, skoro zdecydowały się na wspólne oficjalne wyjście.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaitlynn Carter: Instagram

Bezsprzecznie, romans z była gwiazdką Dinseya przyniósł jej jeszcze większy rozgłos. Jej konto na Instagramie śledzi obecnie 947 tysięcy użytkowników! Wszyscy zainteresowani znajda je pod nazwą @kaitlynn. Zaczynają pojawiać się na nim wspólne zdjęcia z jej partnerką. Jednakże, kobieta nie zadbała o to, aby usunąć zdjęcia z byłym mężem. Myślicie, że rozstali się w przyjaznej atmosferze i nie ma jej za złe romansowania z piosenkarką?

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry