Kaja Ciąpała: [wiek, MasterChef Junior  8, Instagram]

4 maja 2023
Przez: : W.M.

Kaja Ciąpała jest jedną z finalistek 8 edycji MasterChef Junior, która walczyć będzie o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów oraz inne nagrody. Co wiadomo o Kai, ile ma lat i skąd pochodzi?

Kaja Ciąpała: wiek

Kaja z MasterChef Junior ma 12 lat i mieszka w Warszawie. Uczestniczka programu zaczęła uczyć się gotować już kilka lat temu, a w reality-show nie raz zaskakiwała jurorów swoim talentem i oryginalnym łączeniem smaków.

Największą pasją Kai jest pieczenie oraz gotowanie.

MasterChef Junior 8

Nowa edycja MasterChef Junior pojawiła się na antenie TVN na początku marca 2023. W programie ponownie poznaliśmy wielu utalentowanych i młodych kucharzy. Jurorzy w składzie Anna Starmach, Michel Moran oraz od siódmego sezonu Tomasz Jakubiak, który zastąpił Mateusza Gesslera, wyłonili z castingów 40 kandydatów, którzy marzyli o tytule Mistrza Kuchni Juniorów. Ostatecznie jury wybrało szesnaście osób, które przeszły do zasadniczego etapu konkursu.

W każdym odcinku MasterChef Junior szanse na zwycięstwo tracili kolejni uczestnicy. Ostatecznie do finału zakwalifikowało się troje najlepszych młodych kucharzy, wśród których znaleźli się Kaja Ciąpała, Ignacy Jabłoński oraz Jakub Szafrański.

W finale 8 edycji MasterChef Junior widzowie zobaczą konkurencje trzech drużyn prowadzonych przez Anię Starmach, Michela Morana oraz Tomka Jakubiaka, które będą musiały przygotować jedno z trzech dań: paella, risotto i nasi goreng.

Kolejnym etapem finału będzie pojedynek na najlepsze menu degustacyjne, w którym zmierzy się ze sobą troje finalistów. O tym, do kogo trafi statuetka, zdecydują jurorzy. Czy zwycięzcą nowej edycji zostanie Kaja Ciąpała, Ignacy Jabłoński, a może Jakub Szafrański, przekonamy się już w najbliższą niedzielę 7 maja. Finał 8 edycji MasterChef Junior rozpocznie się o godz. 20:00 na antenie TVN.

Zobacz także: Nie żyje juror MasterChefa! Miał 46 lat…

Kaja Ciąpała: Instagram

Kaja z MasterChef Junior prowadzi swój profil na Instagramie. Konto 12-latki znaleźć można pod nazwą @kaja_ciapala_masterchef.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej