Połącz się z nami

Kajra pokazała duży ciążowy brzuszek! Posypały się gratulacje! SZOK!

Kajra żona Sławomira jest w ciąży?

Z życia gwiazd

Kajra pokazała duży ciążowy brzuszek! Posypały się gratulacje! SZOK!

Na Instagramowym profilu żony Sławomira pojawiły się zdjęcia, które zszokowały obserwatorów jej profilu. Magdalena „Kajra” Kajrowicz zapozowała z dużym ciążowym brzuchem, a w komentarzach pod zdjęciami od razu posypały się gratulacje. Czy Sławomir i Kajra zostaną po raz kolejny rodzicami?

Sławomir i Kajra

Magdalena i Sławomir są małżeństwem od 2011 roku. Choć Magdalena Kajrowicz jest polską piosenkarką i aktorką, to ogromny rozgłos przyniosły jej występu u boku swojego męża. Małżeństwo tworzy nie tylko zgrany duet w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Dodajmy, że są oni również rodzicami 5-letniego syna Kordiana, który przyszedł na świat w 2016 roku.

Choć nic nie zapowiadało znaczących zmian w życiu prywatnym Kajry i Sławomira to najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na profilu piosenkarki wprawiły internautów w osłupienie. Magdalena pozuje na nich z pokaźnym ciążowym brzuchem! Czy to oznacza, że Kordian doczeka się brata albo siostry?

Kajra pokazała ciążowe krągłości

Nie da się ukryć, że poniższe zdjęcia wprawiły internautów w osłupienie. Kajra opisała zdjęcia jedynie hasztagiem niespodzianka oraz zaprosiła internautów do kliknięcia w link. Jak się okazuje, wchodząc w link możemy usłyszeć najnowszą piosenkę Sławomira nagraną z Marcinem Wyrostkiem pod tytułem Będę z nią. Teledysk miał premierę niecały miesiąc temu.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji od internautów:

„No i pięknie 😍”

„Ojej Gratulacje! ❤️”

„Gratulacje !!!!😍😍”

Nie da się ukryć, że powyższymi zdjęciami piosenkarka wywołała niemałe zamieszanie na swoim profilu. Niektórzy internauci zwrócili jednak uwagę, że ciążowy brzuszek może być jedynie rekwizytem do kolejnego teledysku.

„To do teledysku chyba, bo na story nie ma brzuszka”

Faktycznie patrząc na nagrania na InstaStories Kajry możemy zauważyć, że nie ma na nich ciążowego brzuszka. Tak więc wszystko wskazuje na to, że jest to kolejne wcielenie żony Sławomira do ich następnego klipu. Jednak jak jest naprawdę? Tego mamy nadzieję dowiemy się już niebawem.

A Wy jak myślicie?

Źródło: Instagram superkajra

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry