Połącz się z nami

Kalczyńska OSTRO o zwolnieniu Bosackiej z TVN! Po CZYJEJ stronie stanęła?

News

Kalczyńska OSTRO o zwolnieniu Bosackiej z TVN! Po CZYJEJ stronie stanęła?

Katarzyna Bosacka z dnia na dzień straciła pracę w TVN! Co na to koleżanka po fachu Anna Kalczyńska? Ostro skomentowała całą sytuację! Zobaczcie!

Katarzyna była dziennikarką TVN Style. Jej współpraca z tą stacją rozpoczęła się kilkanaście lat temu.
Na szklanym ekranie mogliśmy podziwiać jej występy w takich programach jak: „Co nas truje”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” oraz „Gwiazdy od kuchni”.

Nic więc dziwnego, że wszyscy przeżyli niemały szok, kiedy do mediów trafiła informacja o zwolnieniu Katarzyny Bosackiej!
Okazało się, że główną przyczyną natychmiastowego zerwania umowy z dziennikarką był jej nowo podjęty KONTRAKT REKLAMOWY Z FIRMĄ KOSMETYCZNĄ!

Być może nie doszłoby tak przykrych skutków, gdyby Katarzyna poinformowała swoich przełożonych o podpisanym kontrakcie. Dziennikarka wydała oficjalne oświadczenie na swoim profilu, na facebooku, w którym przedstawiła jasno swoją opinię na ten temat:

„W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam, że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie.
Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy.
Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki.
Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.
Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!”

W komentarzach internauci zszokowani sprawą zastanawiali się, czy Bosacka przeoczyła zapis w umowie o zakazie wykorzystywania swojego wizerunku, czy to był to jedynie pretekst, by pożegnać się ze stacją.

Jak czytamy na „pomponik.pl” Karolina Korwin – Piotrowska wyraziła wielkie niezadowolenie z decyzji zarządu:

„Szkoda. Jeden z niewielu nienabotoksowanych alienów, anty sztucznych tworów, jaki się tam ostał. Jeden z niewielu zapalonych, choć pewnie wzbudzających ogromne emocje, zawodowców. Paru reklamodawców, którzy wciskają ludziom jedzeniowy kit, pewnie się ucieszy. W paru firmach strzelają korki szampana. Smutne to. Bardzo”.

Innym podejściem wykazała się koleżanka po fachu Anna Kalczyńska, gwiazda Dzień Dobry TVN. Swoją wypowiedzią dla „jastrząbpost” zyskała niemały rozgłos:

„Nie rozmawiałam z Kasią. Czytałam tylko takie nagłówki, ale trudno się do nich odnosić. Jakie są bezpośrednie kulisy, tego zwolnienia nie wiem. Rozumiem racje stacji, Kasia się tłumaczy, że wina się dzieli na pół, ale nie wiem. Trudno mi się w tej sytuacji wypowiadać.
Kasia była takim znakiem firmowym stacji. O ile wiem, zawsze była bardzo bezstronna i jej siłą było to, że przemawiała za nią cała wiarygodność przekonań i taki obiektywizm. Też posuwała się do krytykowania Roberta Lewandowskiego, za reklamowanie napoju gazowanego. Wiem, że ceni jakość i taka była jej linia obrony. Tym tropem poszła. Aczkolwiek wiem też doskonale, jak bardzo dużą rolę w naszym zawodzie ogrywa powstrzymywanie się od angażowania się w komercyjne projekty. Bardzo tego nasi szefowie zawsze pilnowali i mam wrażenie, że nasza stacja nadal bardzo tego pilnuje i stoi na straży tego, aby żaden kontrakt nie przeszkodził w realizacji pewnej misji. Kasia miała tutaj pewną misję do odegrania. Rozumiem racje firmy, ale trudno mi wchodzić w szczegóły, bo to są jakieś sprawy prawne też.”

Warto zaznaczyć, że Anna jest żoną Macieja Maciejowskiego, który jest członkiem zarządu stacji. Czy gdyby nie ten fakt, również przyjęłaby taką stronę?

Katarzyna bez wątpienia pojawi się jeszcze nie raz w „innym okienku” gdyż taki talent nie może się zmarnować! Życzymy Katarzynie powodzenia w dalszej karierze!

1 komentarz

1 komentarz

  1. Sylwia

    9 stycznia 2020 w 01:25

    A Anna Nowak-Ibisz reklamuje jakieś badziewie nie/do jedzenia, to to stacji nie przeszkadza. Swoją drogą programy Bosackiej też niejednokrotnie kit wciskały, wcale nie takie to to rzetelne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry