Kalska i Roznerski znowu będą razem? Tomasz Oświeciński skomentował szansę na ich powrót!

18 maja 2022
Przez: : M.S.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się pod koniec ubiegłego roku, o czym aktorka poinformowała na swoim Instagramie. Teraz Tomasz Oświeciński, który ma dobry kontakt z zarówno z Adą, jak i Mikołajem, ocenił szansę na ich powrót do siebie.

Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego

Na początku tego roku Adriana Kalska zamieściła na swoim profilu na Instagramie szokujące oświadczenie, w którym wyznała, że rozstała się ze swoim dotychczasowym parterem, Mikołajem Roznerskim. Aktorka poprosiła o uszanowanie prywatności i zapowiedziała, że nie będzie więcej komentowała w tej sprawie.

Dla fanów aktorskiej pary było to spore zaskoczenie i chociaż Kalska i Roznerski nie byli wówczas widywani razem i wielu podejrzewało, że w ich związku mógł pojawić się kryzys, jednak niektórzy mieli nadzieję, że jednak ujrzą Adę i Mikołaja na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Jak rozstanie wpłynęło na pracę Kalskiej i Roznerskiego?

Mimo rozstania aktorzy nadal pracują razem na planie serialu M jak Miłość, a także grywają w tych samych spektaklach. Kalska podkreśliła w swoim oświadczeniu, że prywatne sprawy nie wpłyną na ich zawodowe decyzje.

Kalska i Roznerski wrócą do siebie?

Fani Ady i Mikołaja wciąż mają nadzieję na powrót pary do siebie. Szansę na na ponowny związek Kalskiej i Roznerskiego ocenił ich wspólny znajomy z planu i teatru, Tomasz Oświeciński. Aktor wyznał, że nie rozmawiał z żadnym z przyjaciół na temat rozstania:

Gra tu dużo więcej moich przyjaciół, a producentem też jest mój przyjaciel, u którego gram też w teatrze. Jest to taka nasza duża rodzina. Ja nie miałem okazji rozmawiać ani z nią, ani z nim o tym

Oświeciński odniósł się także do spekulacji widzów i internautów, którzy mają nadzieję na powrót pary. Przy okazji przypomniał swoją historię:

“Nie wdaje się w plotki, bo to jest ich życie osobiste. Sama wiesz, jak u mnie się potoczyły losy. Rozwiodłem się, jestem ze swoją żoną wiele lat znowu, szczęśliwy. Więc kto wie? Różnie to bywa w życiu.”

Zobacz także: Dlaczego Oświeciński odszedł z M jak Miłość?

Myślicie, ze jest szansa na ponowny związek Ady i Mikołaja?

Źródło: Instagram Tomasza Oświecińskiego/ Ady Kalskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej