Połącz się z nami

Kalska jest w ciąży? Popatrzcie na jej brzuch!

News

Kalska jest w ciąży? Popatrzcie na jej brzuch!

Aktorska para od lat tworzy szczęśliwy związek. Chociaż ślub jeszcze przed nimi, internauci sugerują, że Adriana Kalska jest w ciąży? Wszystko za sprawą zdjęcia, które opublikował Mikołaj Roznerski. Popatrzcie na jej brzuch!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą parę od kilku lat. Zakochani poznali się na planie serialu „M jak Miłość”, gdzie tworzą parę. Chociaż początkowo Adę i Mikołaja łączyła tylko przyjaźń, to po czasie ich relacja przerodziła się w coś więcej. Fani serialowej pary Izy i Marcina z „M jak Miłość” byli już świadkami ślubu zakochanych. Teraz wielu czeka na to, aż para powie sobie TAK w rzeczywistości.

W zeszłym roku, media doniosły, że Mikołaj oświadczył się ukochanej podczas wspólnych wakacji. Para rzekomo planowała ślub na wakacjach, jednak sytuacja związana z pandemią koronowirusa pokrzyżowała młodej parze plany.

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok” – podał jeden z tabloidów.

Kalska jest w ciąży?

Chociaż zakochani ślub mają jeszcze przed sobą, to jednak internauci sugerują, że Adriana jest w ciąży! Wszystko to za sprawa zdjęcia, które Roznerski opublikował na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nim Ada na tle zachodzącego słońca. Uwagę przykuwa brzuch aktorki, na który pada światło. Aktor zamieścił również tajemniczy opis:

„Był zachód słońca …Ona tańczyła na łące ..ja robiłem zdjęcie i przyleciało ufo …chyba 🙄😂 ..albo nie wiem …duży robak świętojański 🤔 Tak czy siak …modelka uratowała to zdjęcie 🤓👊❤️ Miłego weekendu Kochani ☺️”

Fani pary nie maja wątpliwości, że to znak, a inni twierdzą, że być może aktor chciał coś w ten sposób przekazać:

„A moze cos w tym brzuchu sie kryje…. 🤭😊”

„Albo to znak, że coś będzie…”

„A może to znak ?”

„Baby w drodze?”

„A moze tam się kryje mala Ada albo mały Mikołaj ❤️😎?”

„A może dzieciątko się zagnieździło ❤️”

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry